Reklama
bilboard - Mazury24.eu
ReklamaA1 - PRENUMERATA

TARGI

5 miesięcy temu  31.01.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Wędkarskie emocje na targach RYBOMANIA

fot. Bartłomiej Ryś

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Europie, podczas których prezentowane są nowości na każdy kolejny sezon. I to właśnie dlatego udział w tym wydarzeniu co roku bierze ponad 50 tys. wędkarzy! W dniach 1-3 lutego RYBOMANIA odbędzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Udział w tegorocznej edycji targów zapowiedziało blisko 200 producentów i dystrybutorów czołowych marek wędkarskich. Zaprezentują kilkaset nowości – najnowszych modeli wędek, kołowrotków, przynęt, zanęt. Nie zabraknie też sprzętu turystycznego i odpowiedniej odzieży.

Firmy działające w branży wędkarskiej nieustannie pracują nad nowymi modelami sprzętu, które pozwolą być wędkarzom jeszcze bardziej skutecznym. Ale nie tylko o skuteczność chodzi w wędkarstwie. Wędkarze w Polsce to ponad dwumilionowa społeczność. Dzięki rozwojowi social mediów szybko w tej grupie zaistnieli trendsetterzy. To oni nadają teraz jak ma wyglądać wędkarz XXI wieku i jakiego sprzętu używać. Firmy również same kreują influencerów, którzy dzieląc się swoimi sukcesami promują przy okazji najnowszą ofertę. – informuje Bartek Dembiński, Dyrektor Projektu Rybomania.

Warto podkreślić, że podczas targów na większości stoisk będzie prowadzona sprzedaż. To wyjątkowa okazja, by doskonałej jakości sprzęt nabyć w atrakcyjnych cenach.

Targi RYBOMANIA to także wiele atrakcji. Zaplanowano wiele szkoleń, prezentacji i premier. Oczywiście motywem przewodnim tegorocznej RYBOMANII nie tylko w Poznaniu, jak i całego Touru, jest promocja wędkarstwa wśród dzieci i młodzieży. Razem z naszymi partnerami przygotowujemy szereg opcji, które mają na celu zainteresowanie tematem, zachęcenie do działania i edukację młodych wędkarzy.

Podczas tegorocznej RYBOMANII zwiedzający targi będą mogli również sami spróbować swoich sił w walce z dużą rybą na specjalnych symulatorach holu ryby. To niezwykłe urządzenie dostępne będzie na kilku stoiskach. Pozwala ono nie tylko na testowanie „na sucho” wędkarskiego sprzętu, ale także na sprawdzenie własnych umiejętności wędkarskich w potyczce z walczącą rybą.. W tym roku na RYBOMANII będzie można sprawdzić się w walce z wirtualnymi gigantycznymi karpiami oraz sumami, co zapowiada się niezwykle ciekawie i niewątpliwie będzie atrakcją targów. Emocje gwarantowane!

Targi RYBOMANIA odbędą się w dniach 1-3 lutego br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Równolegle odbywać się będą największe w Tragi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi

Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX, Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON oraz Targi Militarne, Outdooru SURVIVAL FORCE EXPO i Targi Strzelectwa SHOOTING PRO. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje jeden bilet.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Boxet 1 5 miesięcy temu A czy ktokolwiek ku... napisze że natkali ludzi na targi jak śledzi w beczce i z prawdziwej wystawy i możliwości spokojnego oglądnięcia wystawców nie ma mowy ludzie duszą sie i dreptają w miejscu porażka!!!!!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony