artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian
W marcu Międzynarodowe Targi Turystyki we Wrocławiu
  fot. Bartłomiej Ryś

W marcu Międzynarodowe Targi Turystyki we Wrocławiu

Po dwuletniej przerwie powracają Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego. Wydarzenie odbędzie się na terenie wrocławskiego stadionu „Tarczyński Arena”, gdzie można zaparkować kampera lub przyczepę kempingową na nowopowstałym kamper-parku. Krajem Partnerskim wydarzenia została Bułgaria a na miejscu będziemy mogli zapoznać się z ofertą wielu wystawców prezentujących atuty regionów polskich i położonych poza granicami naszego kraju.

To dobrze rokujące wydarzenie musiało „zaliczyć” przerwę z powodu pandemii. Na szczęście, temat koronawirusa i obostrzeń blokujących turystykę to już przeszłość i dziś ponownie będziemy mogli spotkać się terenie wrocławskiego stadionu. Co w planach?

Na kilku poziomach Tarczyński Arena (to nowa nazwa wrocławskiego Stadionu) zgromadzą się wystawcy z Polski i ze świata, wiele lokalnych atrakcji oraz przedstawiciele takich miejsc, o istnieniu których jeszcze nie słyszeliśmy. Będzie to doskonała okazja do zaplanowania wycieczek, podróży i innych aktywności na cały 2022 rok.

Nie zabraknie stałych punktów programu –  trzydniowego Festiwalu Podróżników z gośćmi specjalnymi, Festiwalu Kulinarnego z pokazami na żywo, strefy produktów regionalnych oraz atrakcji dla najmłodszych.

W targowy piątek przedstawiciele sektora turystycznego wezmą udział w warsztatach i spotkaniach branżowych, zostaną ogłoszeni również laureaci nagrody branżowej – Kryształy Turystyki.  Wraz z wystawcami, targi zorganizują wiele konkursów – oprócz setek drobnych nagród i wejściówek są przewidziane również pobyty weekendowe i wyjazdy wakacyjne. Już od wielu lat odwiedzający targi mogą się cieszyć pięknymi wakacjami otrzymanymi od partnerów były to m.in. wyjazdy do Zanzibaru, Armenii czy na Sycylię. Również w tym roku ktoś z odwiedzających opuści targi z voucherem na wymarzony wyjazd. Dokąd tym razem? 

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Wszystkie szczegóły będą publikowane na bieżąco tutaj: https://www.facebook.com/mttwroclaw

-

Targi we Wrocławiu można połączyć ze zwiedzaniem samego miasta. Naszego kampera lub przyczepę kempingową zaparkujemy na terenie wspomnianego stadionu. Do dyspozycji gości oddano kilkanaście miejsc postojowych. W cenie 60 zł za dobę (załoga do 4 osób) uzyskujemy monitorowany, bezpieczny obiekt, podłączenie do prądu i możliwość skorzystania z całorocznej stacji serwisowej CamperSystem. Ze stadionu do centrum Wrocławia możemy dotrzeć za pomocą komunikacji miejskiej lub np. Ubera - koszt to zaledwie 25 zł za transfer w jedną stronę.

W marcu Międzynarodowe Targi Turystyki we Wrocławiu 1fot. Bartłomiej Ryś / Kamper-park na terenie wrocławskiego stadionu


Bartłomiej Ryś23.02.20220