artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
TT Warsaw już od czwartku!

TT Warsaw już od czwartku!

Czas czytania 2 minuty

TT Warsaw, Międzynarodowe Targi Turystyczne to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży turystycznej w Europie. Już do najbliższego czwartku przez 3 kolejne dni będzie okazja zapoznania się z najnowszymi ofertami biur podróży z Polski i z zagranicy, baz noclegowych, przewoźników, poznać dokładnie regiony turystyczne i lokalizacje, czy spotkać się z podróżnikami korzystając z możliwości wymiany doświadczeń. A to tylko naparstek możliwości dostępnych na terenie Ptak Warsaw Expo.

TT Warsaw już od czwartku! 1

Tak więc, w dniach 24-26 listopada odbędzie się 28 edycja wspomnianych targów turystycznych Udział w targach jest wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku turystycznym oraz do nawiązania kontaktów biznesowych. Wśród wystawców znajdują się: hotele, pensjonaty, sanatoria, gospodarstwa agroturystyczne, narodowe organizacje turystyczne biura podróży, firmy świadczące usługi transportowe, porty lotnicze, ubezpieczyciele, portale internetowe i wydawnictwa o tematyce turystycznej. Elementem charakterystycznym targów jest promocja krajów, miast i regionów. Organizator targów stara się, aby TT Warsaw były platformą analizy rynku i wymiany wiedzy branżowej, dlatego nieodłączną częścią imprezy są kongresy, warsztaty i debaty; prowadzone przez największe autorytety branży turystycznej.

TT Warsaw już od czwartku! 2

Imprezą współtowarzyszącą będzie także Festiwal Podróżników, którego formuła wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich miłośników podróżowania. Można tam będzie spotkać najsławniejszych podróżników, którzy opowiedzą o swoich nietuzinkowych przygodach i wyprawach. Wśród nich odnajdziemy Busem przez świat, PodróżoVanie, Z głową w gwiazdach – Karol Wójcicki, Travelstory, AftykAnkę, Globtroterka, Macieja Pietrowicza i wielu innych.

TT Warsaw już od czwartku! 3

ReklamaSródtekstowy YT PC
Program, plan targów i szczegóły można znaleźć na stronie wydarzenia, jak i kupić bilety.


Szymon Kwiatkowski22.11.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News