artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
TRIGO-VAN: komfortowy system nośny od Sawiko [FILM]

TRIGO-VAN: komfortowy system nośny od Sawiko [FILM]

Czas czytania 2 minuty

Podczas Caravan Salon 2022 mieliśmy premierę konstrukcji transportowej stworzonej dla trojaczków, tj. furgonów Fiat, Peugeot i Citroën. Trzy punkty mocowania, wszystkie na zawiasach tylnych drzwi dwuskrzydłowych i nośność do 80 kg to nie jedyne zalety propozycji.

Jak to działa? Zobacz na naszym filmie!

Trójkąty są powszechnie stosowane w projektach konstrukcyjnych, których walorem ma być odporność na siły skręcające. Nie inaczej zaprojektowano TRIGO-VAN o masie własnej 50 kg. Ta konstrukcja nośna pozwala zabrać 2 lub 3 rowery o łącznej wadze 80 kg, więc mogą to być także ciężkie rowery elektryczne. Ergonomiczna koncepcja gwarantuje łatwe odchylanie stelaża nośnego. Dzięki kątowi otwarcia 100 stopni mamy swobodny dostęp do tylnych drzwi na czas załadunku kampervana.

Zabieranie ze sobą rowerów nigdy nie było tak wygodne – zapewniają inżynierowie z firmy Sawiko, których dziełem jest także nowo zaprojektowany system zapadkowy. Blokadę aktywujemy szybko i pewnie, by załadowane rowery transportować w sposób bezpieczny. Taki mechanizm skrywa też opuszczany stelaż. Co ciekawe, czy to ustawiony do pionu czy w poziomie, nic nie stoi na przeszkodzie, by podróżować w zestawie z przyczepą.

Kompletny system dla 2 rowerów wyceniono na 1859 EUR. TRIGO-VAN dla 3 rowerów kosztuje 1990 EUR. Więcej informacji pod linkiem: https://www.sawiko.com/de/trigo-van

Fot. R. Dobrowolski

Dystrybutor w Polsce: ACK Benimar Polska  
tel.721 721 411
https://sklep.ack.com.pl

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravan Show 2023 01.09-30.09 Sebastian

Rafał Dobrowolski03.09.20220 zdjęć 1
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News