TARGI

11 miesięcy temu  08.11.2017, ~ Administrator   

Miejsce: Lipsk

Data rozpoczęcia: 22.11.2017

Data zakończenia: 26.11.2017

Fot. TC2016/FLEET Events GmbH

Już za moment, za dni kilkanaście odbędą się w Lipsku targi Touristik & Caravaning. Największa w środkowych Niemczech wystawa turystyki, caravaningu, kempingu, rowerów i outdooru otwiera podwoje 22 listopada.

Planujesz przyszłoroczne wakacje? Tutaj będziesz mógł doświadczać, smakować, czuć, widzieć, testować, porównywać, odkrywać, przygotowywać się, a nawet dokonywać rezerwacji. Lub po prostu cieszyć się przygotowanymi przez organizatorów atrakcjami, miło spędzając czas z rodziną.

Zacznijmy od tego, co interesuje nas najbardziej – sekcji caravaningowej. W halach 1 i 3 na 30 000 m2 swoje najnowsze „domy na kołach” prezentować będą takie marki, jak Hobby, Dethleffs, Sunlight i wiele innych. Naturalnym uzupełnieniem ekspozycji będą liczne akcesoria, w które na miejscu będzie można doposażyć prezentowane pojazdy. Pod ręką będą również przedstawiciele parków kempingowych, kempingów i organizacji, służąc radami na temat najpiękniejszych miejsc i najlepszych ofert. W hali nr 1 warto odwiedzić ponadto tzw. Technik-Insel – miejsce, w którym od ekspertów uzyskać będzie można pomocne, indywidualne wskazówki, czy to dotyczące kempingów, czy realizacji własnych projektów konwersji pojazdów.

Od e-roweru, przez rower składany, aż po rower treningowy – na TC będzie można nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą producentów jednośladów, ale również osobiście je przetestować. Jak zapowiadają organizatorzy, przestrzeń testowa ma być ogromna!

No i część turystyczna, skierowana zarówno do młodych, jak i tych starszych globtroterów. Na targach będą oni mogli zapoznać się z aktualnymi informacjami na temat wybranych destynacji, a przy okazji uzyskać szereg cennych wskazówek. To okazja, z której warto skorzystać – nawet (a może i zwłaszcza) jeśli nie zaczęliście jeszcze planować przyszłorocznych wakacji.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje zbliżających się targów. Po szczegóły odsyłamy na stronę internetową tego wydarzenia: www.tc-messe.de/en/Home.html

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony