artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Touristik & Caravaning w Lipsku

Czas czytania 2 minuty
Touristik & Caravaning w Lipsku

Podczas największych w środkowych Niemczech targów turystycznych TC zaprezentowana zostanie pełna oferta turystyki kamperowej. W dniach od 16 do 20 listopada br. odbędzie się w Lipsku kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystki i Caravaningu Touristik & Caravaning.

Prezentowana w tym roku oferta będzie bogata jak nigdy dotąd. W sumie na terenie półtorej hali targowej (łącznie 30 000 m2) zaprezentowane zostaną najnowsze modele kamperów, vanów, kamper vanów, luksusowych przyczep kempingowych oraz dodatków i wyposażenia. W gronie wystawców znajdą się m.in. tacy producenci jak: Hobby, HYMER, Dethleffs, Sunlight, Fendt, Knaus, Weinsberg, Knaus-Tabbert, Carado, Laika, VW, Challenger, LMC, Adria, Pössl, Pilote, Rapido, Tischer. Odwiedzający już dziś mogą cieszyć się na nowe Travelino firmy Knaus, aktualną linię modeli Optima de Luxe firmy Hobby, czy autobusy campingowe Reimo „TrioStyle” oraz Reimo „Weekender”. Po raz pierwszy w Lipsku obecna będzie m. in. marka HYMERCAR. Na specjalnej scenie w hali biuro podróży Kuga Tours przedstawi najciekawsze pamiętniki z podróży oraz nowe pomysły na kolejną wyprawę kamperem.

Kiedy i za ile?
Targi będą otwarte codziennie od godziny 10.00 do 18.00. Bilety wstępu będzie można kupić online lub na miejscu. Bilet dzienny w kasach będzie kosztować 11 euro, ulgowy 9 euro. W październiku rozpocznie się przedsprzedaż biletów online. Bilet jednodniowy będzie można nabyć w cenie 9 euro, ulgowy 7 euro.

ReklamaŚródtekstowy 1 Camper Ride Paris Roubaix
Miłośników indywidualnego i mobilnego spędzania wolnego czasu nie ubywa. Targi TC w Lipsku są więc dla wielu idealnym miejscem zobaczenia najnowszych modeli wiodących marek i zdobycia najnowszych informacji z rynku. Bliskość Lipska jest także zachętą dla gości z Polski.

Więcej informacji: www.tc-messe.de/de/Home.html


Administrator13.10.20160