Reklama
A1 - Mazury24.eu
ReklamaA1 - PRENUMERATA

TARGI

5 miesięcy temu  28.01.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Data rozpoczęcia: 01.02.2019

Data zakończenia: 03.02.2019

Tak prezentowało się woj. śląskie podczas ubiegłorocznej edycji Tour Salon

Tak prezentowało się woj. śląskie podczas ubiegłorocznej edycji Tour Salon fot. Bartłomiej Ryś

Już w najbliższy weekend odbędą się targi regionów i produktów turystycznych „Tour Salon 2019”. To jednak dopiero początek atrakcji. Wodniacy na pewno nie pożałują wizyty na targach „Boatex” a wędkarze, jak co roku, odwiedzą „Rybomanię”. Wszystkie te wydarzenia datowane są na jeden termin a my mamy konkurs, w którym można wygrać 10 wejściówek uprawniających do wejścia na wszystkie te wydarzenia.

Podczas „Tour Salon” jednym z wystawców będzie „Polski Caravaning”. Nasze stoisko znajdziecie pod numerem dwunastym w pawilonie numer 7. Zapraszamy w odwiedziny.

Targi turystyczne w Poznaniu to nie tylko prezentacja ciekawych regionów w Polsce i całej Europie, ale też spotkania z podróżnikami i blogerami. Na miejscu prezentują się miasta, wsie, gospodarstwa agroturystyczne, kempingi z Polski i zza granicy. 

Podobnie jak w latach ubiegłych, obok „Tour Salon” odbywają się targi Boatex (szeroko pojęty wypoczynek „wodny”), Knieja (targi łowieckie) oraz Rybomania, czyli prawdziwe święto wędkarzy, z prezentacjami najnowszych technik i rozwiązań. 

Nasza konkursowa wejściówka uprawnia do jednorazowego wejścia na wszystkie wyżej wymienione wydarzenia. Co trzeba zrobić, aby ją zdobyć?

Napisz kilka słów o Twojej pasji - dlaczego wybrałeś właśnie taką, dlaczego lubisz to robić. Trzy zdania to absolutne maksimum. Dołącz do tego imię, nazwisko oraz numer telefonu byśmy mogli poinformować Cię o wygranej. Całe zgłoszenie prześlij na adres e-mail bartlomiej.rys@warsztat.pl

Pierwsze 10 zgłoszeń nagrodzimy pojedynczymi wejściówkami, które prześlemy drogą elektroniczną. Konkurs trwa do 31 stycznia 2019, godziny 21:00. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony