ReklamaA1 - katalog ACSI

TARGI

11 dni temu  26.06.2020, ~ Krzysztof Dulny   

To już jutro! Poznań Moto Fest

Od supersamochodów po modele klasyczne – łącznie blisko 300 pojazdów będzie można oglądać w najbliższy weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nie zabraknie kamperów.

Poznań Moto Fest to targi motoryzacyjne, będące częścią wspólnej kampanii Grupy MTP, Miasta Poznań oraz lokalnych firm i instytucji – #WracamyDoGry. Fani czterech kółek będą mogli podziwiać zarówno nowoczesne, sportowe auta, jak i klasyczne, zabytkowe modele. Spodziewanych jest ponad 50 supersamochodów oraz pojazdów kolekcjonerskich. Na zwiedzających czekają również nowości zaprezentowane przez czołowych poznańskich dealerów samochodowych oraz auta tuningowe. Miłośnicy jednośladów będą mogli z kolei podziwiać pokazy motocyklowego stuntu. To wszystko uzupełnią liczne atrakcje dla całej rodziny, a także zabawy i aktywności dla najmłodszych, a wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa (ankieta epidemiologiczna, obowiązek zakrywania ust i nosa, dezynfekcja dłoni itp.)

Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor projektu:

Wiosenne plany pasjonatów motoryzacji zostały w tym roku mocno pokrzyżowane. Wreszcie, po dłuższej przerwie, możemy zaprosić ich do wzięcia udziału w bardzo ciekawym wydarzeniu. Poznań Moto Fest to doskonała impreza dla wszystkich fanów motoryzacji. Coś dla siebie znajdą zarówno młodsi, jak i starsi, dlatego na Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszamy całe rodziny. Nie mam wątpliwości, że przez te dwa dni czeka nas świetna i przede wszystkim bezpieczna zabawa. 

Gościem specjalnym Poznań Moto Fest będzie The.collection – znany i jednocześnie bardzo tajemniczy kolekcjoner supersamochodów. W mediach społecznościowych obecny jest wyłącznie na Instragramie, gdzie zgromadził sporą, ponad 35-tysięczną społeczność, która tak jak on kocha luksusowe pojazdy. Jest przedsiębiorcą, pochodzi z Wielkiej Brytanii, a od pewnego czasu mieszka w Poznaniu. Prywatnie jest miłym i serdecznym człowiekiem.

Podczas Poznań Moto Fest będzie można zapoznać się z całą kolekcją Jospeha. Swoje auta zaprezentują także przyjaciele kolekcjonera. W strefie zlokalizowanej w pobliżu pawilonu ósmego znajdą się modele Porsche, Ferrari, McLarena, a nawet... Fiat 126p. Prawa, że dosyć nietypowy rekwizyt jak na kolekcjonera kojarzonego z drogimi autami?

Atrakcji będzie oczywiście dużo więcej. Z pełną ich listą zapoznać się można na w tym miejscu.

Bilety na nadchodzące wydarzenie dostępne są wyłącznie na platformie ToBilet.pl – to jedyny sposób na zdobycie biletów. W dniu imprezy sprzedaż wejściówek nie będzie prowadzona w kasach na terenie MTP. Cena wejściówki to 13 zł. Zapraszamy!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony