artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper

Targi WIATR i WODA 2019 Warszawa

Czas czytania 4 minuty
Targi WIATR i WODA 2019 Warszawa
Galeon na Targach Wiatr i Woda 

31. edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA odbywają się w dniach
28 lutego – 3 marca 2019 roku w EXPO XXI w Warszawie. Targi WIATR i WODA są największą imprezą wystawienniczą branży i sympatyków żeglarstwa, jachtingu motorowego, kajakarstwa, windsurfingu oraz nurkowania w Polsce. Swoje produkty prezentuje tu kilkaset firm oferujących sprzęt i akcesoria ze wszystkich dyscyplin aktywnego wypoczynku i sportów związanych z wodą. Ekspozycji wystawców towarzyszą spotkania z największymi gwiazdami sportów wodnych: olimpijczykami, zawodnikami regatowymi, podróżnikami i odkrywcami. Po raz pierwszy Targom WIATR i WODA w Warszawie towarzyszy Salon Podwodna Przygoda.

Trwające od 28 lutego do 03 marca Targi WIATR i WODA zgromadziły ponad 400 wystawców, zaprezentowanych zostało ponad 100 jachtów i łodzi, w tym jednostki premierowe. Obecni będą wystawcy z Polski i m.in.: Chorwacji, Czech, Grecji, Holandii, Łotwy, Niemiec, Polski, Portugalii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch. Zdecydowana większość prezentowanych jednostek to zdecydowanie jachty motorowe.

Podczas tegorocznych Targów WIATR i WODA, obok pięknych i luksusowych jachtów i łodzi, pontonów, RIBów, skuterów wodnych i innych jednostek pływających, można znaleźć akcesoria żeglarskie, silniki, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, instrumenty do nawigacji i elektronikę jachtową. Tradycyjnie znajdziemy również ofertę producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej i sportowej oraz regiony turystyczne z kraju i zagranicy, które zaprezentowały swoje atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem nad wodą i na wodzie. Na targach promują się także wodne szlaki turystyczne, czartery, akweny żeglarskie, mariny oraz ciekawe miejsca do uprawiania sportów wodnych. Nie zabrakło sprzętu do nurkowania, kajakarstwa i windsurfingu.

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravans Salon 2023 16.08-29.10 Sebastian
Dzień Kajakarza

Sobotni Dzień Kajakarza zagościł już na dobre w programie Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Również i w tym roku miłośnicy wiosłowania mogą liczyć na rozległy plan prelekcji
i spotkań w różnych jego odsłonach - od sielankowego pływania leniwą rzeką, przez igraszki na morskich falach, a skończywszy na sporej dawce adrenaliny na „białej wodzie”. 31. edycja targów WIATR i WODA zbiegła się też z 50. wydaniem Magazynu Kajakowego WIOSŁO. Ten fakt będzie również przedmiotem krótkiej prezentacji historii czasopisma i ludzi z nim związanych.

Podwodna Przygoda. Przed nami jubileuszowa 10 edycja

Salon Podwodna Przygoda po raz pierwszy odbył się wraz z Targami Sportów Wodnych
i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie, choć tematyka nurkowa obecna jest na targach od lat. Podwodna Przygoda to wielkie święto wszystkich nurków - najważniejsze wydarzenie dla branży
i coroczne spotkanie całego środowiska nurkowego.

Targi organizują

Spółka YACHT EXPO i Murator EXPO, przy partnerskiej współpracy Magazynu Sportów Wodnych ŻAGLE - świętującego właśnie jubileusz 60-lecia. Partnerem strategicznym Targów jest Gdynia – Żeglarska Stolica Polski.

Jeszcze zdażysz zobaczyć

Jeżeli chcesz jeszcze dzisiaj zobaczyć nowe łodzie i akcesoria żegalrskie to targi są czynne w godz. 10.00-16.00

Cennik biletów dostępnych w kasach targowych oraz w serwisie twojbilet24.pl: www.twojbilet24.pl

Zasady wstępu

Wstęp wolny przysługuje:

• osobom z widoczną niepełnosprawnością, także w towarzystwie opiekuna

ReklamaŚródtekstowy 2 ACSI
• dzieciom poniżej 12 roku życia

• seniorom po 70 roku życia (po okazaniu dowolnego dokumentu z datą urodzenia)

• dziennikarzom, po dokonaniu procedury akredytacyjnej na stronie twojbilet24.pl

• zorganizowanym grupom dzieci i młodzieży szkolnej po dokonaniu rejestracji na stronie twojbilet24.pl

Bilet ulgowy przysługuje (za okazaniem stosownej legitymacji):

• uczniom powyżej 12 roku życia

• studentom do 26 roku życia

• emerytom i rencistomMartin03.03.20190 zdjęć 35
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News