Reklama
Bilbord - Camper Caravan Show 06.10-25.10 Sebastian

TARGI

5 dni temu  17.10.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Rozdanie nagród targowych dla firm z branży caravaningowej podczas ubiegłorocznej edycji Camper&Caravan Show 2019

Rozdanie nagród targowych dla firm z branży caravaningowej podczas ubiegłorocznej edycji Camper&Caravan Show 2019 fot. Bartłomiej Ryś

Targi Camper&Caravan Show 2020 zostały przesunięte na inny, bezpieczniejszy termin - głosi oficjalny komunikat rozesłany do mediów i wystawców. Na organizację tego typu wydarzenia nie pozwalają nowe obostrzenia, które zostały opublikowane dopiero po godzinie 15:00 w miniony piątek. Do tego momentu zarówno Organizator jak i m.in. nasza redakcja komunikowała o przygotowywanych atrakcjach. Nowa data targów? Na obecną chwilę nie jest znana. 

"W związku z treścią komunikatu (...) strona rządowa poinformowała, iż organizowanie targów branżowych i kongresów w strefie żółtej jest możliwe wyłącznie on-line. Jesteśmy zmuszeni przełożyć termin realizacji tegorocznego Camper&Caravan Show." 

Nieścisłości (m.in. w postaci informowania o atrakcjach dostępnych na naszym stoisku) pojawiły się z powodu braku informacji ze strony rządowej na temat możliwości organizacji targów. Premier podczas swojej konferencji prasowej nie poruszył tego tematu i tak naprawdę nikt nie wiedział, że jakiekolwiek zmiany zostały poczynione. Powiat pruszkowski, na terenie którego znajduje się Nadarzyn, miał status strefy żółtej, w której tego typu wydarzenia mogły być organizowane. Aktualizacja serwisu rządowego gov.pl pokazała, że jest inaczej.

Co ciekawe, zarząd hal Ptak Warsaw Expo poinformował, że nadal podtrzymuje swoją wiosenną decyzję na temat udostępnienia hal na poczet ewentualnej budowy szpitala polowego w sytuacji, kiedy łóżek dla chorych na COVID-19 zacznie brakować.

Dlatego podtrzymujemy naszą gotowość i jeżeli będzie taka potrzeba, to oddajemy do dyspozycji państwa polskiego możliwość niekomercyjnego przeznaczenia naszych obiektów w Nadarzynie - powiedział Tomasz Szypuła, prezes firmy Ptak Warsaw Expo w rozmowie dla wp.pl

Ogłoszony konkurs związany z przeprawą promową z operatorem Stena Line nadal pozostaje "w mocy", ale prenumeratę możecie zakupić wyłącznie przez Internet. 

Wszelkie inne atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy (gadżety, studio LIVE, konkursy na stoisku, konkurs dla najmłodszych, prezentacja off-roadowego kampera) przenosimy na nowy termin Camper&Caravan Show. Co się odwlecze... :)

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 3
  SMUTNY
 • 3
  WKURZONY
 • 4
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Luk 1 2 dni temuocena: 100%  , Najpierw niech właściciel firmy odda ludziom pieniądze za odwołane targi uważa się za bohatera a oszukuje innych
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony