artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper
Targi Małych Domów po raz drugi!
  fot. Szymon Kwiatkowski

Targi Małych Domów po raz drugi!

W dniach 7-9 października 2022 roku na błoniach PGE NARODOWEGO odbędzie się II edycja zainaugurowanych w maju tego roku targów małych domów TWÓJ MAŁY DOM.

I edycja odbyła się w dniach 27-29.05.2022 i okazała się bardzo dużym sukcesem. Klientami były osoby prywatne oraz osoby prowadzące własny biznes w dziedzinie turystyki, międz innymi właściciele ośrodków turystycznych.Pokazanych zostało 12 różnych domów a I edycję targów odwiedziło ponad 2 200 osób. Przyjechały osoby z całej Polski jak również osoby z zagranicy między innymi Niemiec, Holandii czy UK.

W trakcie II edycji zobaczyć będzie można 16 domów pokazowych. Firmy w swojej ofercie posiadają zazwyczaj od kilku do kilkunastu projektów. Realizują także indywidualne projekty klientów. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Targi Małych Domów po raz drugi! 1

Targi TWÓJ MAŁY DOM to okazja, żeby w jednym miejscu spotkać producentów z różnych części Polski. Eksperci zaproponują domy drewniane, mobilne, modułowe, szkieletowe, Tiny House, a także domy  z kontenerów oraz na wodzie - houseboaty.

Małe domy to przyszłość. Zwłaszcza w czasach, kiedy szukamy tańszych rozwiązań, także w ich utrzymaniu. Szybki czas realizacji to dodatkowy atut. Firmy sprzedają szkielety domów dla osób, które lubią, potrafią i chcą dokończyć dom metodą gospodarczą, w stanie deweloperskim oraz gotowe do zamieszkania. Ostatnie lała pokazały, że mały dom i ogród to coraz częstsza alternatywa dla mieszkań w blokach.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Dlatego jeśli ktoś szuka małego domu całorocznego lub letniskowego, albo myśli o biznesie i wynajmie małych domów, te targi są dla niego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z I edycji:

Bilety dostępne od 25 PLN.


Szymon Kwiatkowski04.10.20220