artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Targi Automechanika w Dubaju. Co dla karawaningu?

Czas czytania 1 minuta
Targi Automechanika w Dubaju. Co dla karawaningu?
 fot. Mirosław Giecewicz

W Dubaju trwają targi Automechanika Dubai. To jedno z największych wydarzeń branżowych na świecie. Spotkamy tam 1955 (!) firm z branży warsztatowej, części zamiennych oraz ogumienia. Teoretycznie jest to temat daleki od karawaningu. Ale tylko teoretycznie.

Prezentujemy poniżej naszą fotorelację prosto z Dubaju. Każdy fan karawaningu zainteresuje się przede wszystkim niezwykle szerokim wyborem różnych opon do m.in. kamperów, przyczep i samochodów 4x4 lub SUV. 

Coś, co wyróżnia targi Automechanika na tle innych tego typu wydarzeń, to innowacje prezentowane przez firmy z całego świata (25 krajowych pawilonów). Jedną z nich są specjalne osłony przed słońcem. Wyobraźmy sobie taką sytuację: wyruszamy w podróż do słonecznej Hiszpanii czy Włoch. Nasza przyczepa bądź kamper w kilka minut staje się „piekarnikiem” a my czujemy się jak kurczaki w panierce. Wnętrze do istny piec. Produkt, który został zaprezentowany na targach jest idealnym rozwiązaniem - klikamy przycisk na pilocie i osłona w kilkanaście sekund jest już rozłożona. 

Jak to działa? Zobaczcie na poniższym filmiku.Administrator08.05.20172 zdjęć 31
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News