artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

RYBOMANIA 2017 - największe targi wędkarstwa za nami (ZDJĘCIA)

Czas czytania 3 minuty
RYBOMANIA 2017 - największe targi wędkarstwa za nami (ZDJĘCIA)
Olbrzymie akwarium służące producentom do prezentowania nowości. Jak co roku strzał w dziesiątkę 

To była wyjątkowa impreza dla prawdziwych pasjonatów - brzmią nagłówki lokalnych mediów. I nie ma się co dziwić - w miniony weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Targi Czterech Pasji. To połączenie aż czterech imprez w jednym miejscu: Rybomanii, Boatex, Knieje i Tour Salon.

Tej pierwszej nie trzeba nikomu przedstawiać: w przeciągu kilkunastu ostatnich lat impreza urosła to największego wydarzenia w Polsce i jednego z największych wystaw branżowych w Europie. Każdego roku przyciąga setki wystawców i blisko 60 000 zwiedzających rocznie. Targi odbywają się w trzech polskich miastach (Poznaniu, Lublinie i Sosnowcu) i to właśnie tam prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata. 

W tym całym przedsięwzięciu króluje właśnie Poznań, gdzie rozpoczęła się przygoda z Rybomanią. Miniona edycja to kolejne rekordy zwiedzających, setki wystawców i… gigantyczne akwarium o pojemności 23 tysięcy litrów, które posłużyło do prezentacji przynęt i technik wędkarskich. Długość: 10 metrów. Zwiedzający mogli w nim zobaczyć szczupaki, leszcze, jesiotry, karpie, gigantyczne sumy a także pstrągi potokowe, źródlane, tęczowe i bursztynowe. Producenci sprzętu zaznaczyli, że była to dla nich świetna możliwość prezentacji nowości na sezon 2017. 

A skoro mowa o producentach - na halach targowych pojawiły się firmy oferujące sprzęt wędkarski, akcesoria, sprzęt turystyczny, zanęty, przynęty, łodzie, pontony, ubiór wędkarski i wiele, wiele innych. Nie zabrakło również europejskich premier co pokazuje status tej imprezy. Na zwiedzających czekały również inne atrakcje jak baseny do testowania przynęt czy też do treningu rzutów muchówką. 

ReklamaRYBOMANIA 2017 - największe targi wędkarstwa za nami (ZDJĘCIA) 1
A co z trzema pozostałymi imprezami? Boutex poświęcony był szeroko pojętemu żeglarstwu, Knieje to targi myśliwskie a Tour Salon - targi turystyczne. Na tych ostatnich można było spotkać wszystkich, bez względu na wiek. Zgromadzone osoby chętnie wymieniały się doświadczeniami. 

Podsumowując: miniony weekend na MTP w Poznaniu był w pełni poświęcony dla tych, którzy mają swoje pasje.

Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że z wędkarstwem jednoznacznie kojarzy się… caravaning. Tego elementu również nie zabrakło - swojego kampera wystawiła firma CarGo z Poznania. Nasza redakcja na targach spotkała również wielu caravaningowców, których pasją jest właśnie wędkarstwo. Wielu zwiedzających doceniło fakt, że nasza gazeta była dostępna na stoiskach zaprzyjaźnionych firm. 

Zapraszamy serdecznie na targi za rok! Poniżej krótka fotorelacja.Administrator20.02.2017 zdjęć 46
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News