artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Ruszyły! Debiut targów World Travel Show

Czas czytania 1 minuta
Ruszyły! Debiut targów World Travel Show

Rozpoczęła się pierwsza edycja międzynarodowych targów turystycznych World Travel Show. W Nadarzynie nie mogło zabraknąć „Polskiego Caravaningu”.

Miłośnicy podróży będą mogli odnaleźć na targach inspirację na krótszy i dłuższy wypoczynek, porozmawiać ze znanymi podróżnikami i poznać najnowsze trendy na sezon 2017. Wzorem innych tego typu imprez, targi podzielone zostały na salony tematyczne: Travel, Water Sport, Fishing+Hunting, no i Camper. Ten ostatni to dobrze nam znani polscy przedstawiciele zagranicznych producentów kamperów i przyczep kempingowych, twórcy krajowi pojazdów turystycznych, firmy oferujące wyposażenie oraz przedstawiciele pól kempingowych. Na targach można zaopatrzyć się również w przewodniki i mapy, a także – oczywiście – magazyn „Polski Caravaning”. Nie zapomnijcie zatem odwiedzić naszego stoiska i podzielić się z nami Waszymi wrażeniami. Udanego zwiedzania!

Targi odbywają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn, 20 km na południowy-zachód od centrum Warszawy), a potrwają do niedzieli 17 października.

Transmisje na żywo z targów oglądać można na stronie internetowej www.worldtravelshow.pl.Administrator14.10.2016 zdjęć 8
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News