artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Różne oblicza turystyki na Touristik & Caravaning w Lipsku
  fot. Landesmesse Stuttgart GmbH

Różne oblicza turystyki na Touristik & Caravaning w Lipsku

Czas czytania 3 minuty

Od 22 do 26 listopada stolicą szeroko pojętej turystyki będzie Lipsk. W tych dniach odbędzie się tam bowiem kolejna edycja targów Touristik & Caravaning, które odwiedzić powinien każdy, kto szuka informacji o najnowszych trendach wakacyjnych lub inspiracji na najbliższe podróże. Nie zabraknie segmentów związanych z caravaningiem.

Czym i dokąd?

Pojazdom rekreacyjnym poświęcone zostaną hale 3 i 5. W „trójce” najnowsze modele prezentować będą znani producenci. Zobaczyć będzie można m.in. pojazdy specjalne, jak choćby w pełni wyposażony luksusowy liniowiec z kuchnią, łazienką, a nawet garażem na mały pojazd. Hala 5 to miejsce, gdzie odwiedzający znajdą auta wielofunkcyjne – takie, które w ciągu tygodnia pełnią rolę samochodów rodzinnych, a w weekendy stają się pojazdami rekreacyjnymi. Uzupełnieniem segmentu caravaningowego będą oferty w obszarze samowystarczalności, m.in. panele słoneczne i baterie. Miłośnicy kuchni podróżniczej także znajdą coś dla siebie, zapoznając się z bogatą ofertą akcesoriów kuchennych. Również w „piątce” zorganizowany zostanie salon Vans & Friends, gdzie miłośnicy vanów zaprezentują swoje przerobione pojazdy i opowiedzą o swoim stylu życia.

Nie masz jeszcze pomysłu na kolejne wakacje? Turystyce poświęcona została hala 4. Na powierzchni 15 000 metrów kwadratowych będziesz mógł odkryć najnowsze propozycje podróży, w tym międzynarodowe kierunki wakacyjne takie jak Cypr, Egipt, Kongo, Namibia, Peru i Wybrzeże Kości Słoniowej. Szczególna uwaga poświęcona zostanie Saksonii i jej różnorodności. Zaprezentowane zostaną na przykład Rudawy i Las Turyński, obecne będą także pola kempingowe z tego regionu.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian

Kulinarna podróż dookoła świata

Jeśli jesteś miłośnikiem kulinarnych przygód, koniecznie odwiedź obszar „GenussReise” w Szklanej Hali. Tam około 60 wystawców zabierze cię w kulinarną podróż dookoła świata, oferując specjały krajowe i międzynarodowe. To doskonałe miejsce, aby spróbować nowych smaków i odnaleźć inspirację na kulinarne podróże. Będziesz mógł usiąść przy dużych stołach i delektować się daniami na miejscu lub zakupić egzotyczne przyprawy i inne produkty na licznych stoiskach.

Warto odwiedzić również halę 4, której tematem przewodnim będzie outdoor i jazda na rowerze. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu znajdą tam różnego rodzaju jednoślady, które będzie można wypróbować na dużym torze testowym, z kolei pumptruck przygotowano z myślą o młodszych zwiedzających. Miłośnicy pieszych wędrówek będą mogli skorzystać z porad dotyczących odpowiednich butów turystycznych, tras i plecaków. Organizatorzy zapowiadają również osobną scenę plenerową, na której odbędą się prelekcje, pokazowe i wiele innych atrakcji.

Targi Touristik & Caravaning w Lipsku to wydarzenie, które nie może umknąć miłośnikom podróży i caravaningu. To doskonała okazja do zaplanowania kolejnych wakacji i znalezienia inspiracji na wyjątkowe przygody. Targi odbędą się w dniach 22-26 listopada w godzinach 10:00-18:00. Więcej informacji, w tym szczegóły dotyczące biletów, znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej:

www.tc-messe.de


Piotr Kubinski08.11.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News