TARGI

9 miesięcy temu  09.04.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Stoisko marki Globe-Traveller cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem do ostatnich minut targowych

Stoisko marki Globe-Traveller cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem do ostatnich minut targowych fot. Bartłomiej Ryś

151 437 osób - dokładnie tyle pojawiło się na terenie MTP z okazji Poznań Motor Show, czyli naszej „małej Genewy”. Dla nas jednak była ważna inna statystyka - wreszcie faktem stała się sprzedaż kamperów i przyczep na targach, coraz więcej osób jest zainteresowanych tą formą spędzania wolnego czasu a nasze stoisko dosłownie zostało… puste.

Poznań Motor Show 2018 to z pewnością wydarzenie niezwykłe. Przede wszystkim, podobnie jak w ubiegłym roku, odpowiednia pogoda dopieściła wszystkich zwiedzających. Zadowoleni byli również zlotowicze-caravaningowcy, który pojawili się w Poznaniu w imponującej liczbie ponad 80 załóg. Nie zabrakło oczywiście wystawców, którzy w bardzo pozytywnych słowach podsumowali to, co działo się pomiędzy 5 a 8 kwietnia. Z ich punktu widzenia, targi to dobra okazja, aby sprzedać swoje produkty. Coś, co jest normalne za zachodnią granicą, u nas dopiero raczkowało. Na szczęście, ten trend się zmienia począwszy od ubiegłorocznej edycji. Pokłosiem zmian były karteczki przyklejone do zamkniętych przyczep lub kamperów z napisem „SPRZEDANE”. Jak sami widzieli ci, którzy byli na targach, takich karteczek było całkiem sporo u różnych wystawców.

Zadowoleni jesteśmy również i my. Redakcja „Polskiego Caravaningu” stawiła się w Poznaniu w pełnym składzie. Nie zabrakło przede wszystkim wielu atrakcyjnych rozmów z naszymi Czytelnikami. Dowiedzieliśmy się chociażby gdzie nie dociera nasz magazyn, co robimy dobrze a jakich informacji brakuje. Nie zabrakło też pytań stricte technicznych czy poradnikowych - bardzo jesteśmy dumni z tego, że traktujecie nas jako ekspertów w branży. To dla nas, dziennikarzy, którzy przygotowują dla Was teksty, bardzo ważne.

W trakcie całych targów rozdaliśmy kilkaset wlepek, ulotek naszych partnerów i sprzedaliśmy pełny zapas magazynów (zarówno archiwalnych jak i numeru bieżącego, który od poniedziałku jest dystrybuowany do punktów z prasą i prenumeratorów). Bardzo dużo z Was odwiedziło nas, aby podpisać umowę na prenumeratę - dziękujemy! Nie istniejemy bez naszych Czytelników. Nie został nam nawet jeden kubek - już wiemy, że za rok musimy dostarczyć przynajmniej dwa razy więcej gadżetów. To nas bardzo cieszy. To idealny moment, aby po prostu powiedzieć skromnie: dzięki, że wpadliście na nasze stoisko! 

Teraz przed Wami rzecz najciekawsza: wkrótce na portalu pojawią się materiały foto/video z targów a w magazynie nie zabraknie relacji i opisów kamperów, które zobaczyliśmy na targach. Do zobaczenia za rok!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony