artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ogłoszenia
Polski Caravaning na targach w Poznaniu
  fot. Szymon Kwiatkowski

Polski Caravaning na targach w Poznaniu

To właśnie u nas toczą się najważniejsze rozmowy. U nas pije się najlepszą kawę. U nas czyta się najlepszą branżową prasę! Caravaningowym placem Forum, na wzór rzymskich placów w centrum miast będzie nasze stoisko podczas targów Caravans Salon Poznań 2022.

„Gwoździem programu” na stoisku Polskiego Caravaningu będzie specjalny pojazd Koguta. O jego konstrukcji i budowie będzie można porozmawiać z twórcą, Adamem Kurczewskim. Kamper o DMC do 3,5 t z rozsuwanymi ścianami to ewenement, ale takich właśnie konstruktorów świat caravaningu podziwia. Nie bać się eksperymentów! 

W sąsiadującej strefie, także na naszym stoisku zagości firma Rebel z całą plejadą gier planszowych. Strefa gier będzie otwarta przez cały czas trwania targów, a instruktażem zajmą się animatorzy. Tutaj ogromną frajdę będą miały dzieciaki - sporo spośród prezentowanych w strefie gier Rebela będzie miało dynamiczny charakter, będą szybkie, angażujące do rozgrywki odrobinę ruchu.

Polski Caravaning na targach w Poznaniu 1

Wśród stałych elementów naszego stoiska znajdziecie możliwości zakupu prenumeraty, w Poznaniu nadal w cenie 85 zł, oraz kupienia archiwalnych numerów magazynu Polski Caravaning do którego otrzymacie kubek caravaningowej kawy gratis. Oprócz tego tradycyjnie do kupienia nasze gadżety, koszulki, kubki, wycieraczki, kawa „Coffee Camp”, a także sporo darmowych informatorów na temat kempingów i regionalnych atrakcji turystycznych.

Zachęcamy dodatkowo do zakupu katalogów ACSI z kartami rabatowymi, umożliwiającmi rabatowanie opłat za pobyt na kempingach zagranicznych, gdy w naszym rejonie geograficznym króluje zima. To świetna pomoc i ulga dla portfela podczas poszukiwania ciepła poza sezonem wysokim.

Polski Caravaning na targach w Poznaniu 2

ReklamaSródtekstowy YT PC
Nasze flagowe produkty to jednak nie tylko magazyn i portal caravaningowy. Na temat wciąż rozrastającej się bazy Bookingcamper.pl i jej możliwości dla właścicieli kamperów oraz wypożyczających pojazdy kempingowe będzie można również porozmawiać na stoisku. Zawarcie umowy również będzie możliwe na miejscu. Jeśli jesteś właścicielem kampera, a chciałbyś wypożyczać go na czas gdy nie podróżujesz, Bookingcamper.pl jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Ubezpieczenia to kolejny segment oferty, którym powinni zainteresować się użytkownicy – właściciele kamperów, oraz osoby wypożyczające pojazdy. Tutaj ubezpieczenie przed utratą kaucji będzie wyjątkowo atrakcyjną częścią oferty, a także ubezpieczenie rezygnacji z wynajmu, lub krótkoterminowy pakiet Rental dla małych wypożyczalni, oraz kilka innych propozycji wchodzących w skład pakietu caravaningowego.

Przekonacie się również jak wszystkie segmenty naszej oferty współgrają na polu turystyki caravaningowej, jak się uzupełniają tworząc najlepszą, najbardziej kompleksową i wszechstronną propozycję na polskim rynku.

Polski Caravaning na targach w Poznaniu 3

Nasi dziennikarze będą dostępni nie tylko na stoisku, ale odwiedzą z kamerami strefy retro, vanlife, stoiska targowe i będa obecni tam, gdzie będzie działo się coś ciekawego! Zagościmy także na zlocie, postaramy się porozmawiać z podróżnikami, zorientujemy się w ofercie nowości, poszukamy najstarszego kampera!

A więc, spotkajmy się w Poznaniu!


Szymon Kwiatkowski11.10.20220