artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Podróże realne i wirtualne – pierwszy dzień targów TC za nami

Czas czytania 2 minuty
Podróże realne i wirtualne – pierwszy dzień targów TC za nami

Brak pomysłu na kolejną podróż? Kto nie wie, dokąd i czym udać się na najbliższy urlop, jeszcze do niedzieli 20 listopada może poszukać inspiracji na Międzynarodowych Targach Turystki i Caravaningu Touristik & Caravaning w Lipsku.

Podróże realne...

27. edycja targów TC rozpoczęła się w dniu wczorajszym. Przez pięć dni swoją ofertę zaprezentuje tu blisko 600 wystawców z 18 krajów. Równolegle odbywać się będą wydarzenia towarzyszące, dyskusje i wykłady. Tradycyjnie tematem przewodnim tych największych w środkowych Niemczech targów turystycznych jest turystyka caravaningowa, a swoją ofertę prezentują tu m.in. Hobby, Knaus, Dethleffs, Adria, Rapido, Sunlight, Fendt, Weinsberg, Hymer, Carado, Laika, VW, Challenger, LMC, Pössl, Pilote czy Tischer.
Już pierwszego dnia odwiedzający lipskie targi na stoiskach niemal 200 wystawców mieli szansę zobaczyć najnowsze modele przyczep kempingowych i kamperów – od najprostszych modeli do luksusowych pojazdów z półki premium.
Trend, aby spędzać urlop w swoim mobilnym domu na kółkach nie słabnie. Jak podaje niemiecki Związek Przemysłu Caravaningowego, w tym roku liczba zarejestrowanych nowych kamperów i przyczep we wschodnich Niemczech wzrosła aż o 23% w porównaniu do roku ubiegłego.

...i podróże wirtualne
Tegoroczną targową ciekawostką jest możliwość wzięcia udziału w safari bez wyjazdu do Afryki czy wejścia na Kilimandżaro bez butli tlenowych i minusowych temperatur. Jak to możliwe? Dzięki wirtualnym okularom, z którymi można podróżować... nie ruszając się z miejsca. Za pomocą wirtualnej technologii zwiedzający targi mogą wyraźnie zobaczyć miejsca, które dotąd były dla nich jedynie punktami na ogromnej mapie świata. Może takie doświadczenie pozwoli w przyszłości lepiej zaplanować rzeczywistą, odbywaną w realnym świecie podróż...

ReklamaPodróże realne i wirtualne – pierwszy dzień targów TC za nami 1
Dziś, podobnie jak w dniu wczorajszym, targi otwarte są w godzinach 10-18.Administrator17.11.2016 zdjęć 3
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News