ReklamaA1 - PRENUMERATA

TARGI

11 miesięcy temu  07.06.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Miejsce: Władysławowo

Data rozpoczęcia: 19.07.2018

Data zakończenia: 23.07.2018

To właśnie w tym miejscu odbędzie się pierwsza tego typu impreza w Polsce

To właśnie w tym miejscu odbędzie się pierwsza tego typu impreza w Polsce fot. Bocian Aerial Photography

Krótko i konkretnie: targi caravaningowe prezentujące najnowsze rozwiązania dostępne na rynku, zlot caravaningowy a to wszystko w urzekającym plenerze we Władysławowie. Czy może być coś lepszego?

Już dziś zapraszamy na pierwszą edycję „Caravaning Summer Show Władysławowo 2018”. Targi połączone ze zlotem i różnymi strefami odbędą się w dniach 20-22 lipca 2018 roku we Władysławowie. Co na nas czeka?

Przede wszystkim bardzo duża (oczywiście jak na spotkanie plenerowe, w dodatku pierwszą edycję) strefa wystawiennicza o powierzchni ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych. To tam zaprezentują się renomowani dystrybutorzy, dealerzy i producenci kamperów, przyczep kempingowych i akcesoriów caravaningowych. Nie zabraknie nowości, rozwiązań luksusowych, ekonomicznych, prezentacji najnowszych modeli… Organizatorzy spotkania cały czas czekają na zgłoszenia kolejnych firm, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu.

Sam zlot potrwa od 19 do 23 lipca. 

Wstępnie ustaliliśmy limit na poziomie 25 załóg ze względu na ilość dostępnego miejsca. Na chwilę obecną wszystkie parcele są dostępne. Bilet wstępu kosztuje 120 zł za dobę od każdej ekipy, bez znaczenia, ilu osobowej. W tej kwocie jest zawarty 3-dniowy bilet wstępu na teren targowy, wszelkie imprezy, koncerty. Zapisywać się można bezpośrednio u mnie, poprzez wysłanie e-maila na filip.kolodziej@caravaningsummershow.pl - informuje Filip Kołodziej, Project Manager całego wydarzenia.

Jak udało nam się dowiedzieć, na imprezie, pomimo, że to dopiero pierwsza edycja, pojawią się bardzo znani i „duzi” wystawcy.

Mogę zdradzić, że chociażby Volkswagen pokaże nie tylko swoje samochody, ale stworzy też specjalną strefę chilloutu, łącznie będzie to 200 metrów kwadratowych. Podobnych atrakcji należy się spodziewać ze strony Decathlonu, to również stoisko rzędu 200 m2. Założenie całej imprezy jest takie, aby nie tylko trafić do tych, którzy kamperami i przyczepami już podróżują, ale także do tych, którzy korzystają z hoteli, apartamentów. Być może uda nam się „zarazić” ich caravaningiem - komentuje w rozmowie z naszą redakcją pomysłodawca targów. 

Warto zaznaczyć, że miejsce (Półwysep Helski) zostało wybrane nieprzypadkowo. To właśnie tutaj znajdziemy ponad 60 kempingów i pól namiotowych wypełnionych po brzegi. To również tutaj przyjeżdża niezliczona ilość turystów każdego roku. Część z nich aktywnie uprawia sporty wodne i dlatego zdecydowano utworzyć się „Strefę Surfera”. 

Zaplanowaliśmy dyskotekę, koncert, multum konkursów, w których do wygrania jest m.in. tygodniowy pobyt w niezwykłym miejscu na południu Włoch. To wszystko czeka na zwiedzających - dodaje z dumą Filip Kołodziej.

A co z tymi, dla których nie starczy miejsca?

Półwysep Helski jest miejscem pięknym, ale, niestety, z pewnymi ograniczeniami. Około 50 metrów od nas jest parking, z którym chcemy się porozumieć, aby był on miejscem, gdzie zwiedzający mogą zostawić swój pojazd. Niedziela będzie tą niehandlową, więc do dyspozycji będą również parkingi wokół okolicznych sklepów. Liczę na to, że uda nam się wszystkim „zmieścić” - dodaje na koniec organizator.

Szczegóły i bieżące aktualności najlepiej śledzić na Facebooku, oficjalnym wydarzeniu targowym. 

PS. „Polski Caravaning” również tam zawita ze swoją przyczepą lub kamperem. Do zobaczenia!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony