artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Ogólnopolski Zlot Caravaningu – I runda CMP i MKC

Czas czytania 2 minuty
Ogólnopolski Zlot Caravaningu – I runda CMP i MKC

W dniach 28.04 – 03.05.2017 r. na campingu klubu Jarząbek w Ochabach odbył się zlot caravaningowy, na którym rozegrana została I runda Caravaningowych Mistrzostw Polski i Młodzieżowy Konkurs Caravaningowy Polskiego Związku Motorowego.

Nad zlotem patronat honorowy objęła prezydent miasta Jastrzębie-Zdrój pani Anna Hetman i burmistrz Skoczowa pan Mirosław Sitko.

W zlocie uczestniczyły 63 załogi z 11 klubów oraz 7 załóg niezrzeszonych. W sumie 175 osób, w tym 42 dzieci i młodzież. Niestety, deszczowa pogoda i komunikaty telewizyjne mówiące o nieprzejezdności „wiślanki” do Skoczowa spowodowały tak niską frekwencję. Szkoda, że nie przyjechali wszyscy zgłoszeni. Ci, którzy mimo złej pogody stawili się na miejscu, nie żałowali. Program był jak zwykle przygotowany perfekcyjnie. Była rywalizacja sportowa, był występ kabaretowy Grzegorza Stasiaka, wieczorne zabawy z Markiem Biesiadnym, wycieczka turystyczna autokarem do Bielska-Białej z wjazdem kolejką na Szyndzielnię, wycieczka rowerowa po „żabim kraju” oraz wspólne tradycyjne śpiewy z gitarą przy ognisku. Bardzo ciekawe konkurencje i zabawy przygotował z ekipą komandor rundy Krzysztof Gajda. Główną atrakcją tegorocznego zlotu był wspólny udział w pochodzie pierwszomajowym „w klimacie dawnych lat”.

Wszystkim klubowiczom zaangażowanym w organizację zlotu, przygotowanie campingu i stworzenie wspaniałej atmosfery, serdecznie dziękuję.

Jurek Bebak

Fot. Marcin Turko i Jurek Bebak

ReklamaOgólnopolski Zlot Caravaningu – I runda CMP i MKC 1


Administrator18.05.2017 zdjęć 3
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News