artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - ACSI

Motor Show 2017

Czas czytania 3 minuty
Motor Show 2017

Samochody, motocykle, trucki, no i kampery – cztery salony, setki pojazdów, tysiące zwiedzających i niezliczone atrakcje towarzyszące. Zbliża się Motor Show 2017, a wraz z nim kolejny Salon Caravaningowy!

Poznański Salon Caravaningowy rozrasta się z edycji na edycję, przyciągając coraz większą liczbę zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Impreza rozwinęła się do tego stopnia, że ubiegłoroczna jej edycja rozplanowana została na trzy (nie jak do tej pory – dwa) pawilony wystawiennicze, które wystawcy wykorzystali do ostatniego metra kwadratowego dostępnej powierzchni.
– Ta edycja targów w Poznaniu to najlepszy dowód na to, że branża caravaningowa mocno się rozwija, a klienci mają rozeznanie na rynku i wiedzą, czego chcą – powiedział nam już po targach Marek Rybczyński z BusKamper.pl. – Interesuje ich już sam proces powstania kampera i stawiają na jakość. Porównują wyposażenie kamperów budowanych w Polsce z tymi tworzonymi za granicą i – co nas bardzo cieszy – przyznają, że rodzime konstrukcje niczym już nie odbiegają od tych zachodnich.
Jeśli tak było w ubiegłym roku, w tym może być tylko lepiej! Fanów caravaningu jest w Polsce coraz więcej i coraz większe mają wymagania co do jakości swoich „domów na kołach”. Jeśli zatem planujecie kupno kampera czy przyczepy kempingowej, nie może Was zabraknąć w Poznaniu – tylko tam będziecie mogli rozejrzeć się po upatrzonych modelach, a nawet je kupić.

Korzystając z okazji, zapraszamy również na nasze stoisko: pawilon 2, stoisko 3. Będą konkursy!

ReklamaMotor Show 2017 1
W PIGUŁCE

Gdzie?
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Kiedy?
7-9 kwietnia – wstęp dla publiczności
6 kwietnia – Press Day

Ceny biletów
6 kwietnia – Press Day (100 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu wydarzenia)
7 kwietnia – piątek (15 zł – przedsprzedaż, 20 zł – w dniu wydarzenia)
8 kwietnia – sobota (23 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu wydarzenia)
9 kwietnia – niedziela (18 zł – przedsprzedaż, 25 zł – w dniu wydarzenia)

– Bilety rodzinne w kasach w cenach biletów z przedsprzedaży danego dnia (min. 3 osoby spokrewnione, w tym 1 dziecko do 13 roku życia; cena biletu obowiązuje dla 1 osoby).
– Bilet jednorazowy z kartą Dużej Rodziny (7-9 kwietnia) – 6 zł.
– Dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny.

Bilety do nabycia na www.ticketpro.plAdministrator21.02.2017 zdjęć 2
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News