ReklamaBilbord Prenumerata

TARGI

8 miesięcy temu  04.12.2019, ~ Administrator   

WYNIKI KONKURSU: Kup prenumeratę i wygraj atrakcyjne nagrody

Lodówka Dometic CoolFreeze CFX 35W oraz dwa 7-dniowe pobyty na kempingach Piękny Brzeg na Mazurach oraz Przystań Podwierzbie (Nowy Sącz) – wszystkie trzy nagrody można było wygrać w konkursie, który zainaugurowaliśmy na targach Camper&Caravan Show w Nadarzynie.

Przypomnijmy, aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło w dniach 18 października – 30 listopada br. wykupić prenumeratę „Polskiego Caravaningu”. A oto trójka szczęśliwców:

1. miejsce: lodówka Dometic CoolFreeze CFX - Sebastian Żelazek

2. miejsce: 7-dniowy pobyt na kempingu Piękny Brzeg - Jan Warło

3. miejsce: 7-dniowy pobyt na kempingu Przystań Podwierzbie - Dariusz Grosner

Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Krótko o głównych nagrodach. Dometic CoolFreeze CFX to przenośna lodówka kompresorowa o imponujących funkcjach. Urządzenia tej linii nie tylko zapewniają głębokie mrożenie do -22°C, ale i mogą być zasilane energią słoneczną. Niezależnie od temperatury otoczenia, lodówka pracuje niezwykle cicho i z maksymalną wydajnością, a dzięki niewielkim gabarytom i wadze zabrać ją można ze sobą dosłownie wszędzie. Wyposażone w detale o podwyższonej wytrzymałości, takie jak wzmocnione narożniki, zawiasy ze stali nierdzewnej i solidna pokrywa, zaawansowane technologicznie lodówki serii CFX wytrzymają nawet największe obciążenia. Wspomnieć warto też o wygodnej opcji sterowania i monitorowania temperatury chłodzenia za pośrednictwem aplikacji Wi-Fi.

Dodatkowo, firma Dometic dorzuca do zestawu pokrowiec ochronny CFX-IC35. Łączna wartość obu tych produktów to 4000 PLN brutto. 

Wyobraźcie sobie widok na jezioro wprost z tarasu domku letniskowego czy z kampera. Czysta woda, nieopodal port jachtowy, wokół las... Prawda, że miło? Takie miejsce, rozciągnięte na ponad 600 metrach linii brzegowej jednego z najczystszych jezior w Polsce – jeziora Święcajty – funkcjonuje od pewnego czasu w pobliżu Węgorzewa. Ośrodek Piękny Brzeg, bo o nim mowa, oferuje noclegi w domkach, ale miejsce (a konkretnie: 30 miejsc postojowych) znajdą tu również właściciele „domów na kołach”. Ze względu na rozległe, łagodne i piaszczyste zejście do wody miejsce to jest idealne dla amatorów windsurfingu i pływania, z kolei wędkarze docenią czystość wody. Z zastanych warunków i pięknej okolicy zadowoleni będą również amatorzy żeglarstwa, turystyki pieszej, rowerowej i sportów ekstremalnych. Nad brzegiem jeziora zlokalizowana jest również tawerna z rozległym tarasem widokowym, serwująca regionalne dania. Wspomnieliśmy o porcie? W tym zacumuje aż 60 jachtów. Bogato wyposażony plac zabaw, boiska do siatkówki, miejsca na ogniska, ścianka wspinaczkowa z tyrolką, a także rowery turystyczne, wodne, motorowe łodzie wędkarskie do wynajęcia i kajaki – to kolejne argumenty przemawiające za wyborem tego ośrodka na wczasy na Mazurach.

Na drugim końcu Polski, w Nowym Sączu, znajduje się Przystań Podwierzbie. Kemping położony jest na uboczu, pomiędzy domkami jednorodzinnymi, nieopodal Dunajca. Absolutnie niepowtarzalna atmosfera, o którą zadbali właściciele, przyciąga w sezonie mnóstwo gości. Na stosunkowo niewielkim terenie usytuowano duże czyste toalety, aneksy kuchenne, wiatę obiadową, plac zabaw dla dzieci i banie do gorących kąpieli oraz zrzut dla kaset WC. Na terenie obiektu znajdują się plac zabaw, parking, staw kąpielowy, wiata ogniskowa, całoroczne toalety z natryskami i zlewozmywak do mycia naczyń. Zadowoleni będą zwłaszcza wędkujący caravaningowcy, którym do dyspozycji oddano staw rybny o powierzchni kilku hektarów. W okolicy nie brak też szlaków rowerowych i pieszych.

Pytania? Kierujcie je na adres: paulina.badurek@goldman.pl, tel. 533 072 734. Paulina obecna będzie również na stoisku „Polskiego Caravaningu” (hala B, stoisko B3.05), gdzie udzieli wszelkich informacji zarówno na temat konkursu, jak i prenumeraty. Powodzenia!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

 • 12
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony