artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Jesteśmy na Caravan Salon w Düsseldorfie! [ZDJĘCIA]

Czas czytania 1 minuta
Jesteśmy na Caravan Salon w Düsseldorfie! [ZDJĘCIA]

Organizator zapowiadał, że będzie to rekordowo duży Caravan Salon i wygląda na to, że nie rzucał słów na wiatr! Dziś dzień dla prasy i dla branżystów, publiczność będzie mogła zwiedzać wystawę od jutra do 3 września włącznie.

W tym roku przemysł caravaningowy reprezentuje w Düsseldorfie ok. 600 wystawców ze 130 markami „domów na kołach”, na co Messe Düsseldorf GmbH przeznaczyło trzynaście (czyli o jedną więcej niż rok temu) hal i tereny zewnętrzne. W sumie: 214 000 metrów kwadratowych powierzchni, na których oglądać można 2100 pojazdów rekreacyjnych we wszystkich wersjach i rozmiarach.

– Caravaning jako forma wypoczynku cieszy się stale rosnącą popularnością. Sektor jest w fazie dynamicznego rozwoju, a perspektywy na rok 2017 malują się w jasnych barwach. Czekamy na tegoroczne targi z dużym optymizmem i mamy nadzieję kontynuować zeszłoroczne wyniki – mówi Stefan Koschke, dyrektor targów. – Na Caravan Salon zobaczyć można wszystkie typy i rozmiary pojazdów rekreacyjnych. Każdy entuzjasta caravaningu znajdzie w Düsseldorfie coś dla siebie: od małych przyczep kempingowych, po przestronne „domy na kołach” dla całych rodzin.

Innymi słowy, na Caravan Salon jest wszystko, co rynek ma do zaoferowania – od kamperów i przyczep kempingowych, po akcesoria, kempingi i konkretne miejsca podróży. Aż nie wiemy, od czego zacząć zwiedzanie!Administrator25.08.2017 zdjęć 26
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News