artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
HELLA spektakularnie podświetli emblematy kamperów

HELLA spektakularnie podświetli emblematy kamperów

Czas czytania 2 minuty

Firma jest znaczącym dostawcą komponentów dla przemysłu samochodowego. Projektuje i produkuje m.in. klosze lamp. Na targach Caravan Salon 2022 pokaże nie tylko najnowszą gamę świateł zespolonych dla kamperów i przyczep kempingowych.

Od dobrych kilku lat stoisko nr A 50 w hali 14 bierze w posiadanie renomowany gracz w przemyśle samochodowym. Co zobaczymy w tym roku? Specjalista w dziedzinie oświetlenia i elektroniki, firma HELLA, działająca pod marką parasolową FORVIA, zaprezentuje na targach innowacje techniczne i nowości z szerokiej gamy produktów. Wśród nich znajdzie się również wyjątkowa atrakcja: prototyp podświetlanego emblematu osłony chłodnicy.

Aby nadać osłonie chłodnicy atrakcyjny, ekskluzywny wygląd w dzień i w nocy, firma HELLA stosuje różne procesy produkcyjne i technologie. Wszystko to, by uzyskać wysoce funkcjonalne elementy zdobiące zabudowy kamperów. W celu uzyskania jeszcze bardziej indywidualnej sygnatury świetlnej opracowano teraz wariant zdobniczy pasa przedniego kamperów.

- We współpracy z grupą Erwin Hymer w ramach projektu wstępnego zbudowaliśmy prototyp dla firmy Carado GmbH, który przy niewielkich modyfikacjach można zaprojektować również dla innych marek pojazdów - mówi Franco Ricchiuto, kierownik sprzedaży odpowiedzialny za sektor caravaningowy w firmie HELLA.

- Nigdy wcześniej nie było takiego produktu. Dlatego cieszymy się, że odwiedzający Caravan Salon będą mieli okazję doświadczyć naprawdę wyjątkowej innowacji. Po targach podejmiemy decyzję, czy produkt zostanie wdrożony do produkcji.

ReklamaHELLA spektakularnie podświetli emblematy kamperów 1
Kolejną atrakcją firmy HELLA w Düsseldorfie jest światło zespolone LEDayFlex III. Na stoisku będą też reflektory bi-LED trzeciej generacji – te należą do serii modułów HELLA 90 mm i łączą światła mijania oraz drogowe w jednym module.

Fot. HELLA GmbH & Co. KGaA


Rafał Dobrowolski23.08.20220 zdjęć 2
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News