artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Europejski zlot caravaningowy jesienią w stolicy

Czas czytania 3 minuty
Europejski zlot caravaningowy jesienią w stolicy
II edycja Camper&Caravan Show w Ptak Warsaw Expo 

Takiego zlotu jeszcze nie było! Do podwarszawskiego Nadarzyna zjadą załogi caravaningowe z całej Polski i Europy. Co czeka na uczestników? Festiwal Piwa, wielki biwak, konkursy, zabawy i gry sportowe oraz wycieczki po Warszawie. Zlot odbędzie się 19–22 października br. i będzie towarzyszyć targom Camper&Caravan Show w Ptak Warsaw Expo.

Nim jesień na dobre ustąpi miejsca zimie, a co za tym idzie – letni sezon caravaningowy nad Wisłą dobiegnie końca, warto wybrać się w drugiej połowie października do podwarszawskiego Nadarzyna na zjazd caravaningowy i zamknąć sezon 2017 z przytupem. W wydarzeniu uczestniczyć będą załogi z Polski i zagranicy. Kamperowe miasteczko stanie na terenie zewnętrznym Ptak Warsaw Expo – centrum targowego zlokalizowanego zaledwie kilka kilometrów od granic Warszawy, przy trasie S8, czyli drodze ekspresowej do Katowic. Z miejsca zlotu do centrum stolicy dojedziemy stąd w zaledwie kwadrans.

Organizatorzy szykują mnóstwo atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, w tym: biwak połączony z grillowaniem oraz warsztatami kulinarnymi prowadzonymi przez ekspertów, Festiwal Piwa, a także konkursy, zabawy i rozgrywki sportowe (na uczestników zlotu czekać będzie boisko do siatkówki plażowej oraz do badmintona). Uczestnicy będą mogli też wziąć udział w wycieczkach po Warszawie: Warszawa City Tour, Kultura Warszawy oraz Królewski Ogród Światła.

Camper&Caravan Show – jedyne takie targi w Polsce

Dla wszystkich miłośników turystyki caravaningowej niesamowitą atrakcją będą też same targi Camper&Caravan Show. W końcu zimowa przerwa to czas na przygotowanie się do nowego sezonu, a gdzie można zrobić to szybciej i lepiej, niż właśnie na targach? To tutaj w jednym miejscu i czasie znajdziemy najnowsze rozwiązania dla turystyki caravaningowej: kampery, przyczepy i wyposażenie pojazdów (np. namioty samochodowe, anteny satelitarne, panele fotowoltaiczne). Zaprezentują się też producenci domków mobilnych i holenderskich. W nowej strefie – outdoor – zaprezentowane zostanie wyposażenie kempingowe, sprzęt sportowy, turystyczny i rekreacyjny, ubrania i akcesoria. Nie zabraknie prezentacji usług związanych z turystyką caravaningową, jak np. pola kempingowe oraz serwis. Swój udział w targach zapowiedzieli już tacy polscy i europejscy producenci i dystrybutorzy, jak: 2N-Everpol (Morello, Weinsberg, Hobby i Dethfless), Benimar Polska, Elcamp/Globe-Traveller (Adria, Hymer, Carado), CaraFun z Dethfless i pływający wattercamp RORO, Transa-M z Chausson, Camp&Trailer (Adria, LMC), MTM Campery (PLA, Laika, Carado, Roller Team, Mobilvetta) i Balcamp.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Turystyka w pigułce. Podróżnicy na wyciągnięcie ręki

Ale to nie wszystko, bo targi Camper&Caravan Show będą częścią II Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show, które odbędą się 20–22 października br. – ogromnej imprezy, na którą oprócz kamperów składają się też: spotkania z podróżnikami oraz prezentacja oferty turystycznej krajów i regionów z całego świata (Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej), Festiwal Kultur Azji oraz Warszawski Salon Jachtowy. Gwiazdami tegorocznych targów będą m.in. Wojciech Cejrowski, Aleksander Doba i Nela Mała Reporterka, a krajem partnerskim imprezy jest Meksyk.

Zlot odbędzie się w dniach od 19 do 22 października 2017 r. na terenie zewnętrznym Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo. Rejestracja odbywa się on-line na stronie campercaravanshow.com lub telefonicznie.Administrator14.08.2017 zdjęć 2
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News