artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

"Dream Tours" na salonie karawaningowym w Düsseldorfie

Czas czytania 2 minuty
"Dream Tours" na salonie karawaningowym w Düsseldorfie

Czas bardzo szybko płynie. Mamy co prawda połowę lipca, ale zaraz (niestety!) wakacje się skończą. Co to oznacza dla nas? Oczywiście jedno z najważniejszych wydarzeń naszej branży: salon karawaningowy Düsseldorf 2017. W ramach tego wydarzenia zaprezentowane zostaną tak zwane „Dream Tours”, czyli najpiękniejsze wyprawy kamperami do najdalszych zakątków świata.

Region Allgäu w Niemczech, Bałtyk i Petersburg, jezioro Baikal i Mongolia, Serce Francji, autostrada Panoamerykańska - od Tierra del Fuego po Karaiby i podróż, o której już wspominaliśmy - z Düsseldorfu do Pekinu. To wszystko zostane zaprezentowane na targach.

„Dream Tour Cinema”, czyli „Kino Dream Tour” z roku na rok zaskakuje odwiedzających coraz bardziej spektakularnymi obrazami i zapierającymi dech w piersiach obrazami z podróż. Podobnie jak w przeszłości, tym elementem targów zajmie się znane wszystkim trio: Janette Emerich, Konstantin Abert i Uwe Hamm. Możemy się spodziewać kolejnego, ekscytującego programu.

Szczegóły? Proszę bardzo: w każdy dzień targów zostanie zaprezentowanych sześć widowiskowych wizualizacji kilku wyjazdów karawaningowych do odległych krajów (część z nich wymieniliśmy powyżej). Wyobraźcie sobie zimowy kemping w Alpach lub podróż do Śródziemnomorskiego Królestwa… rozmarzyliśmy się.

Swoiste „przedstawienie” multimedialne odbywać się będzie każdego dnia co godzinę (hala numer 10, pokój konferencyjny 10.1) od 10:30 do 16:30. Na każdy z pokazów wejdziemy mając w ręku wejściówkę na targi - nie są potrzebne żadne dodatkowe opłaty.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian

Administrator17.07.2017
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News