artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
CMT Stuttgart – wielowymiarowe targi turystyczne

CMT Stuttgart – wielowymiarowe targi turystyczne

Czas czytania 4 minuty

Między 13 a 21 stycznia tego roku odbyła się w Stuttgarcie kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych CMT, które zarazem były polem do prezentacji sprzętu caravaningowego – pojazdów, akcesoriów, wszelkich technikaliów, oraz oferty operatorów bazy kempingowej.

Odkrywanie świata z przyczepą kempingową, kamperem lub namiotem dachowym to dla wielu osób najlepszy sposób podróżowania. Trend dostrzegają organizatorzy imprezy, stąd właśnie decyzja poświęcenia dużej części imprezy tej formie turystyki

Ponieważ CMT są pierwszą impreza w każdym kolejnym roku kalendarzowym, stają się automatycznie areną prezentacji nowych linii produkcyjnych i koncepcji modelowych na nadchodzący sezon. Tak jak największe targi europejskie w Dueseldorfie inaugurują nowe rozwiązania, w Stuttgarcie często można zapoznać się namacalnie z koncepcjami twórców.

CMT Stuttgart – wielowymiarowe targi turystyczne 1

Oprócz ogromnej liczby odwiedzających targi oferują także liczne warsztaty, prezentacje i interaktywne doświadczenia dla uczestników oraz to co również ważne bardzo bogatą ofertę gastronomiczną i relaksacyjną.

Przechodząc do konkretnych prezentacji pojazdów, na CMT mogliśmy zobaczyć odświeżoną linię Dethleffs Trend, która czerpie najlepsze wzorce z linii znanych z wcześniejszych lat produkcji - Pulse, Pulse Classic i linią Trend sprzed liftingu.

Hymer po raz kolejny potwierdził, że model Venture S na Mercedesie był strzałem w dziesiątkę i wniósł świeży powiew do zamysłu wnętrza i samej koncepcji użytkowej kampera. Samochód cieszy się ogromnym zainteresowaniem co potwierdza ilość odwiedzających stoisko Hymera. Cieszy, że Venture S pojawia się już w sprzedaży w polskich salonach.

ReklamaCMT Stuttgart – wielowymiarowe targi turystyczne 2
LMC pokazało dwie bardzo ciekawe przyczepy przeznaczone zarówno dla podróżujących we dwójkę jak i dla rodzin. Producent przedstawił także wspaniałą alkowę, w której wielodzietna rodzina spędzi wspaniałe wakacje, a co najważniejsze samochód idealnie sprawdzi się w wypożyczalniach. Jest to pojazd dostępny w przystępnej cenie także dla klienta prywatnego.

Affiniti zaproponowało nową linię z serii Freedom, która idealnie odpowiada na potrzeby użytkowników, którzy w trakcie swoich podróży caravaningowych oczekują większej dyskrecji I prywatności. Pojazd w środku zabudowany prosto i funkcjonalnie z utrzymaniem zamysłu projektanta – każda czynność mająca na celu zmianę konfiguracji wnętrza musi być możliwa do wykonania w maksymalnie trzech ruchach.

Firma Camper4Mountain z Polski zaprezentowała rozwiązanie otwieranego okna w podnoszonym dachu urban-kampera, z możliwością instalacji dodatkowego składanego łóżka dachowego z seryjnie montowanym rzutnikiem, dopełniającym przyjemnego klimatu, który powinien towarzyszyć podróży.

CMT Stuttgart – wielowymiarowe targi turystyczne 3

Bardzo ważną premierą targów w Stuttgarcie było pokazanie prototypu pierwszego i jedynego na dzień dzisiejszy na świecie kampera cabrio o nazwie Skydancer. Samochód bardzo unikatowy produkowany na zamówienie, przez wszystkie dni targów przyciągał ogromną ilość zainteresowanych. Takie nowum ma szansę stworzyć całą linię koncepcyjną i zainicjować nowe podejście to tematu obozowania na kempingu.

ReklamaŚT2 - motorshow 06.02-07.04
Zapraszamy do krótkiej relacji zdjęciowej!


Redakcja29.01.2024 zdjęć 25
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News