TARGI

5 miesięcy temu  19.06.2019, ~ Krzysztof Dulny   

Organizator: MTP

Miejsce: Poznań

Data rozpoczęcia: 20.09.2019

Data zakończenia: 22.09.2019

Kampery, przyczepy kempingowe, akcesoria, namioty... - oferta wystawców na pewno będzie szeroka

Kampery, przyczepy kempingowe, akcesoria, namioty... - oferta wystawców na pewno będzie szeroka

Kolejna edycja Caravans Salon Poland odbędzie się 20-22 września br. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zobaczyć przyczepy kempingowe, kampery, akcesoria do kamperów, części do przyczep i pojazdów turystycznych. Znani producenci i dystrybutorzy branży caravaningowej zaprezentują najnowsze trendy i doradzą zarówno początkującym miłośnikom aktywnej turystyki, jak i bardziej doświadczonym kamperowcom.

Poznański Salon Caravaningowy jest wydarzeniem obecnym w branży motoryzacyjnej już od 2012 roku, wtedy to po raz pierwszy, wiosną, można było zwiedzać ekspozycję kamperów i przyczep podczas targów Poznań Motor Show. Z uwagi na coraz większą popularność i zainteresowanie Salonem Caravaningowym organizatorzy targów postanowili we wrześniu ubiegłego roku zorganizować dodatkowe wydarzenie dedykowane tym razem wyłącznie branży caravaningowej.

– Od kilku lat obserwujemy, jak dynamicznie rozwija się rynek caravaningowy w Polsce – mówi Marta Szydłowska, dyrektor targów Caravans Salon Poland. – Pierwsza jesienna edycja targów Caravans Salon Poland w Poznaniu potwierdziła, że warto organizować wydarzenia dla sektora turystyki caravaningowej. Targi to doskonała okazja, aby zobaczyć premiery rynkowe, to także miejsce spotkań dla branży i jej entuzjastów. Podczas Caravans Salon Poland będziemy promować kulturę aktywnego wypoczynku i podkreślać, że podróżowanie nie musi być niczym ograniczone.

Jesienne targi to nie tylko ekspozycja pojazdów rekreacyjnych, ale również wiele atrakcji (Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, biesiada) i konkursów (II Mistrzostwa Polski Kierowców Kamperów) dla miłośników „domów na kołach”. To doskonały czas, aby skonfigurować swojego wymarzonego kampera i odebrać go w sezonie wiosenno-letnim 2020 r.

– Podczas targów odbędzie się 10. edycja Zlotu Caravaningowego. Zapraszamy każdego, kto uprawia ten rodzaj turystyki, i osoby, które dopiero rozpoczęły przygodę z kamperem. Każdy zlot to okazja do rozmów z podróżnikami, wymiany cennych doświadczeń i podsumowania kończącego się sezonu – podkreśla Marta Szydłowska, dodając: – Caravans Salon Poland to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w branży caravanigowej w Polsce. Tym bardziej zachęcam wszystkie firmy, które chcą pozyskać nowych klientów, utrzymać doskonałe relacje z obecnymi kontrahentami, a przede wszystkim pochwalić się najnowszą ofertą, do udziału w tym wydarzeniu. 31 maja mija pierwszy termin zgłoszeń. Warto już teraz rozpocząć rozmowy o udziale w targach i skorzystać z najatrakcyjniejszej oferty cenowej.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony