artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - ACSI

Caravaning na targach CMT 2017 (+zdjęcia)

Czas czytania 2 minuty
Caravaning na targach CMT 2017 (+zdjęcia)

Za nami pierwsze dwa dni targów CMT 2017. To wystawa, którą zainteresować powinni się zwłaszcza miłośnicy caravaningu – poświęcona przyczepom kempingowym i pojazdom rekreacyjnym sekcja zajęta jest do ostatniego metra kwadratowego.

850 kamperów, przyczep kempingowych i pojazdów turystycznych, a także szeroka gama akcesoriów i sprzętu turystycznego – to tylko niektóre atrakcje stuttgarckich targów, które potrwają jeszcze do 22 stycznia. Warto wziąć w nich udział!

– Rośnie sekcja akcesoriów, stając się coraz bardziej międzynarodową – mówi Alexander Ege, kierownik projektu. – Jeśli natomiast chodzi o producentów pojazdów, komplet wystawców mieliśmy już latem.

Swoje oferty firmy z sekcji „campingu i caravaningu” prezentują w pięciu pawilonach:
– hala 1 – tutaj producenci prezentują najnowsze propozycje w zakresie mobilności; prezentacje koncentrują się na caravaningu i mobilności na wakacje;
– hala 2 – innowacje z różnych rynków pokazuje tutaj Knaus Tabbert,
– hala 3 – tu prezentują się z kolei producenci z segmentu premium i producenci pojazdów dla początkujących;
– hala 5 – miejsce spotkań miłośników busów i vanów;
– hala 7 – jeśli szukasz akcesoriów i/lub informacji o atrakcyjnych kempingach i miejscach, w których można zaparkować „domem na kołach”, znajdziesz je właśnie w tym miejscu.

Dodajmy, że w galerii Forum L-Bank (hala 1) oraz w hali 5 znalazła się również znacznie rozszerzona sekcja pojazdów terenowych i wyprawowych.

ReklamaCaravaning na targach CMT 2017 (+zdjęcia) 1
Więcej na: http://www.messe-stuttgart.de/cmt/Administrator16.01.2017 zdjęć 56
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News