artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Camper&Caravan Show 2017

Czas czytania 3 minuty
Camper&Caravan Show 2017

Salon Camper&Caravan, towarzyszący Międzynarodowym Targom Turystycznym World Travel Show, rośnie w siłę. W tym roku tylko dla kamperów zarezerwowano aż dwie hale targowe Ptak Warsaw Expo, mogące pomieścić setki domów na czterech kółkach. Swój udział w imprezie zapowiedziały już najlepsze marki. Wydarzeniu kolejny raz towarzyszyć będzie zlot caravaningowy, na który zjadą ekipy z całej Europy. Targi odbędą się w warszawskim Nadarzynie 20-22 października.

Ubiegłoroczna, premierowa edycja World Travel Show okazała się sukcesem frekwencyjnym i biznesowym – zwłaszcza Salon Camper&Caravan, którego wystawcy podczas trzech dni imprezy sprzedali ponad 50 pojazdów, natomiast producenci domków mobilnych zakontraktowali sprzedaż prawie 200 obiektów. Targi odwiedziły 32 tysiące osób, wśród nich znani kamperowcy, jak np. aktorzy: Karol Strasburger, Jacek Kawalec i Grzegorz Warchoł.

W tym roku impreza zapowiada się jeszcze lepiej. Zachęceni sukcesem wystawcy wracają do Ptak Warsaw Expo, zgłaszają się także kolejni chętni. Swój udział zapowiedzieli już tacy polscy i europejscy gracze, jak: 2N-Everpol (Morello, Weinsberg, Hobby i Dethfless), Benimar Polska, Elcamp Globe Traveller (Adria, Hymer, Carado), CaraFun z Dethfless i pływający watercamp Roro, Transa-M z Chausson, Camp&Trailer (Adria, LMC), MTM Campery (PLA, Laika, Carado, Roller Team, Mobilvetta) i Balcamp.

Salon Camper&Caravan, oprócz samych kamperów i przyczep kempingowych, zaoferuje także wspomniane już domki mobilne i holenderskie. Ponadto, w nowej strefie – „outdoor” – zaprezentowane zostanie wyposażenie kempingowe, sprzęt turystyczny i rekreacyjny, ubrania i akcesoria. Nie zabraknie również prezentacji usług związanych z turystyką caravaningową, jak pola kempingowe oraz serwis.

ReklamaCamper&Caravan Show 2017 1
Taka okazja nie mogła się także obyć bez zlotu caravaningowego, na którym spodziewanych jest nawet 600 załóg z całej Europy. Miejsca wystarczy dla wszystkich, bo teren Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo to w sumie 500 000 m2 powierzchni. Na uczestników zlotu w miasteczku caravaningowym czekać będą niesamowite atrakcje. Przede wszystkim biesiada na zakończenie sezonu letniego, koncert, animacje, gry i konkursy z naprawdę cennymi nagrodami – tak, aby wszyscy goście zlotu wyjechali z niego zadowoleni. Organizatorzy przygotowali też dla nich propozycje fakultatywnych wycieczek do Warszawy i okolic.

Łącząc biznes z rozrywką, Salon Camper&Caravan nie tylko integruje środowisko caravaningowców, ale też znakomicie promuje turystykę caravaningową wśród tych Polaków, którzy dotychczas nigdy nie mieli okazji wejść do kampera i poznać wszystkich zalet tej formy podróżowania.

Salon Camper&Caravan odbędzie się w ramach II Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show – wielkiej imprezy, na którą, oprócz kamperów, składają się: spotkania z podróżnikami oraz prezentacja oferty turystycznej krajów i regionów z całego świata (Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej), Festiwal Kultur Azji oraz Warszawski Salon Jachtowy. Targi odbędą się 20-22 października w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie.


Administrator31.05.2017
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News