artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Camper & Caravan Show - 8 edycja startuje już w piątek!

Camper & Caravan Show - 8 edycja startuje już w piątek!

Czas czytania 3 minuty

To już ósma edycja targów Camper & Caravan Show, odbywających się corocznie na terenie Ptak Warsaw Expo, Centrum Targowo – Kongresowego znajdującego się Nadarzynie pod Warszawą. Każda kolejna edycja udowadnia, że w caravaningu zamknięte są pasja, styl życia i wiele współpracujących z tą formą wypoczynku zainteresowań. Jak co roku mamy okazję przekonać się o tym dzięki ekspozycji targowej, na której wystawiają się firmy i reprezentanci branży, festiwalowi podróżników z prelekcjami wielu gwiazd życia w drodze, oraz ekipom caravaningowym przybywającym na przytargowy zlot Homocamperus.

Camper & Caravan Show - 8 edycja startuje już w piątek! 1

Targi rozpoczną się w piątek 29 września i potrwają do niedzieli 1 października. Powierzchnie ekspozycyjne będzie można odwiedzać przez 3 dni między godzinami 10:00 a 17:00. Wiodąca część targów to wspomniane ekspozycje i stoiska firm, organizowane w ramach wydarzenia branżowego. Jego celem jest zgromadzenie producentów i dystrybutorów sprzętu, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem kamperów w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy. Targi to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Camper & Caravan Show to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem, a potencjał branży kempingowej może być i jest znakomicie wykorzystywany.

Camper & Caravan Show - 8 edycja startuje już w piątek! 2

Drugim po ekspozycji targowej składnikiem wydarzenia targowego Camper & Caravan Show jest

ReklamaCamper & Caravan Show - 8 edycja startuje już w piątek! 3
Festiwal podróżników, który bierze we władanie targowe sceny ze pośrednictwem prelekcji, pokazów i dyskusji, prowadzonych przez vanliferów i aktywnych pasjonatów caravaningu. W ten sposób zaprezentują się: Świat Według Bandich, Wanlife mom, Kamperowy.pl, Wyprawomaniak & White Wolf/Washing Innovation, Nordside Blog, Busem przez Świat, Obieżyświaty4, Kapitan Przyczepa i mrAkumulator, Przemek Gołembowski, Siostry ADiHD oraz Van_pawel Maja & Michau.

Camper & Caravan Show - 8 edycja startuje już w piątek! 4

Tradycyjnie już na przylegającym do hal targowych potężnym parkingu odbędzie się zlot o charakterystycznej nazwie Homocamperus. Tutaj swoje „pozycje wyjściowe” będzie można zająć już 28 września. Organizator w ramach pakietu uczestnika zlotu, za który trzeba będzie zapłacić 400zł zapewnia wjazd na teren zlotu kamperem lub przyczepą kempingową, dostęp do energii elektrycznej, sanitariatów, pryszniców, internetu, materiałów informacyjnych, otrzymanie programu zlotu, koszulki uczestnika zlotu (jedna na załogę), biesiadę przy występie muzycznym, naklejkę zlotową na auto, identyfikator uczestnika zlotu, możliwość swobodnego poruszania się po terenie zlotu, udział w wydarzeniach dodatkowych i oczywiście wstęp na teren targów i strefy atrakcji przez wszystkie 3 dni. Wisienką na torcie będą występ Michała Wiśniewskiego oraz imprezy przy muzyce "podawanej" przez DJ Mucicano.

Więcej szczegółowych informacji oraz formularz rejestracji na zlot Homocamperus znajduje się na stronie internetowej targów

ReklamaCamper & Caravan Show - 8 edycja startuje już w piątek! 5
 oraz profilu FB wydarzenia.


Szymon Kwiatkowski26.09.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News