artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Bilety na Caravans Salon w Poznaniu w niższych cenach tylko do 27 września

Bilety na Caravans Salon w Poznaniu w niższych cenach tylko do 27 września

Czas czytania 4 minuty

Organizatorzy poznańskich targów Caravans Salon Poland przypominają, że najbliższe kilka dni to ostatnia okazja do zakupu biletów i karnetów na to wydarzenie w preferencyjnych cenach! Od 28 września ceny wejściówek wzrosną. Największe targi caravaningowe w Polsce odbędą się już za miesiąc od 26 do 29 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi w Poznaniu już za miesiąc i wiele wskazuje na to, że po raz kolejny będą one rekordowe pod kątem ekspozycji, liczby wystawców i atrakcji dla miłośników caravaningu. Zaplanowano aż 7 pawilonów z wystawą kamperową a w cenie biletu każdy zwiedzający może też zobaczyć ekspozycję imprez towarzyszących – Yacht Salon, Tour Salon i Festiwalu Śladami Marzeń. Mamy, więc 4 imprezy w cenie jednego biletu/karnetu.
Obecne ceny biletów i karnetów na to wydarzenie obowiązują tylko do północy 27 września! Warto, więc trochę zaoszczędzić, już dziś zaopatrzyć się w wejściówkę.

Bilety na Caravans Salon w Poznaniu w niższych cenach tylko do 27 września 1
Jak kształtują się ceny:

 • Bilet jednorazowy na piątek, sobotę lub niedzielę to w tej chwili koszt 40 zł a od 28 września cena wzrasta o 10 zł do 50 zł
 • Karnet piątek-niedziela (jedno wejście każdego dnia) – obecnie 70 zł – od 28 września 80 zł
 • Bilety ulgowe (jednorazowe) od 7 do 13 rż lub osób z niepełnosprawnością oraz z KDR – obecnie 25 zł – od 28 września 30 zł
 • Bilety dla dzieci co 6 rż – pozostaną bezpłatne do samych targów
 • Wejściówki online można zakupić na platformie
  ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
  To.Bilet.pl
  .

Dlaczego warto odwiedzić Caravans Salon Poland w Poznaniu 26-29.10.2023?
Targi w Poznaniu to obecnie największe i najbardziej kompleksowe wydarzenie caravaningowe w naszym kraju. Na ekspozycji znajdziemy stoiska wszystkich najważniejszych firm z branży działających w Polsce. Nie zabraknie też stoisk fabrycznych producentów z Polski i zagranicy (np. Rapido, Hobby, Niewiadów, Wavecamper).
Oprócz wystawy targowej warto będzie odwiedzić Strefę Vanlife, gdzie spotkamy 20 ekip w tym najpopularniejsze: PodróżoVanie, Foxes in Eden, Kapitan Przyczepa, VanPaweł czy Calluna Trip. Nie zabraknie też pięknych i klimatycznych retro-kamperów w Strefie Retro organizowanej przez CamperMajstry. Całość uzupełni Scena ze spotkaniami, prelekcjami i debatami o Vanlife i caravaningu.

Bilety na Caravans Salon w Poznaniu w niższych cenach tylko do 27 września 3

Ekspozycja targowa (bez imprez towarzyszących) zajmie ponad 40 000 m2 i 7 pawilonów. To miejsce na pokazanie nawet 500 kamperów i przyczep oraz szeregu innych pojazdów, akcesoriów i usług. Targi to miejsce gdzie zobaczymy caravaning kompleksowo, to znaczy nie tylko pojazdy kempingowe, ale też dziesiątki innych rozwiązań: skrzynie kempingowe, namioty, kapsuły mobilne, meble do zabudowy, technologie czy oferty pól kempingowych i wypożyczalni. Nie zabraknie też sklepów z akcesoriami i sprzętem.

Jeden bilet – 4 imprezy!
Caravans Salon to wiodąca impreza na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale nie jedyna, która odbędzie się w dniach 26-29 października. W ramach biletu na targi caravaningowe, każdy zwiedzający będzie mógł wziąć udział również w targach jachtów, łodzi i sportów wodnych Yacht Salon, targach turystycznych Tour Salon oraz Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń.

ReklamaBilety na Caravans Salon w Poznaniu w niższych cenach tylko do 27 września 4
Bilety na targi w niższych, przedsprzedażowych cenach są już dostępne online.
Caravans Salon Poland odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 26 do 29 października. Więcej o targach na stronie internetowej


Piotr Kubinski22.09.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News