artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Adventure Southside 2022 – targi startują już jutro

Adventure Southside 2022 – targi startują już jutro

Czas czytania 2 minuty

Świat pełen przygód, włóczęgi i tęsknoty za wolnością z dala od utwardzonej drogi – tak w największym skrócie zapowiada się tegoroczna edycja targów w Centrum Wystawowym we Friedrichshafen. Impreza na granicy trzech państw potrwa od piątku do niedzieli (29 – 31 lipca 2022 r.)

Impreza Adventure Southside odbędzie się po raz szósty (po raz drugi w Centrum Wystawowym we Friedrichshafen, www.messe-friedrichshafen.de). Udział w targach zapowiedziało ok. 200 wystawców. Lokalizacja wydarzenia w trójkącie granicznym nad Jeziorem Bodeńskim sprawia, że najwięcej będzie tu firm z Austrii, Niemiec i Szwajcarii. Skądinąd to właśnie przedsiębiorcy z tych trzech krajów zdominowali jakiś czas temu propozycje przemysłu caravaningowego, gdy mowa o kamperach typu 4x4 i 6x6.

Atrakcje na 30 000 m2

Organizatorzy Adventure Southside 2022 spodziewają się gościć 10 tys. osób. Jesteś w podróży i chciałbyś uczestniczyć w imprezie? Nic prostszego, bo właśnie z myślą o włóczęgach i obieżyświatach, którym ad hoc przyjdzie zamysł przybycia nad Jezioro Bodeńskie, zorganizowano… kemping.

- Rezerwacja miejsca na kempingu w pobliżu Messe Friedrichshafen nie jest wymagana - zapewniają organizatorzy Adventure Southside 2022.

- Miejsca jest wystarczająco dużo, ponieważ podwoiliśmy w tym roku powierzchnię kempingu. Parcela kosztuje tak jak dotychczas: 20 EUR za pojazd i 25 EUR za miejsce z przyłączem elektrycznym. To oczywiście stawki za dobę pobytu na kempingu.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
Tu ważna informacja: płacimy tylko gotówką, a osobny bilet wymaga wejścia na teren targów: 15 EUR dla dorosłych, 6 EUR dla dzieci, a 30 EUR kosztuje bilet rodzinny.

Więcej niż targi

Co pokażą wystawcy targów? Oczywiście przyczepy terenowe i takie też kampery. Nie zabraknie ekspedycyjnych pojazdów wyprawowych, ale też namiotów dachowych. Będzie sprzęt przydatny na wyprawy w dzicz. Będą też „rasowe” pokazy majsterkowania, tj. realizacji zabudów kempingowych.

Sporo wystawców to specjaliści od odzieży outdoorowej. Wieczorami, w sobotę i niedzielę, zapowiedziano występy muzyczne, projekcje filmowe, a też np. pokazy rozpalania ognisk i radzenia sobie z dala od zdobyczy cywilizacji.

Więcej informacji o Adventure Southside 2022 pod linkiem: https://adventuresouthside.de/pl

Fot. Adventure Southside


Rafał Dobrowolski28.07.2022 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News