artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Katowickie targi GLOBalnie to jedna z największych turystycznych imprez w Polsce.
Katowickie targi GLOBalnie to jedna z największych turystycznych imprez w Polsce.

25 lat targów GLOBalnie

Czas czytania 2 minuty

Już od ćwierć wieku spotykamy się na Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBalnie w Katowicach. Tegoroczna, jubileuszowa edycja będzie bogata w atrakcje, a wystawcy mogą spodziewać się dużej liczby zainteresowanych ich ofertami.

MTT Globalnie odbędą się już niedługo, bo w dniach 29-31 marca br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Miastem Partnerskim tegorocznej edycji będzie czeska Ostrava, położone zaledwie 10 km od Polski. Szymon Radzimierski będzie z kolei gościem specjalnym targów – to młody podróżnik, który jest miłośnikiem hardcorowych wypraw i egzotycznych zwierząt. Uwielbia ekstremalne warunki: trekking przez dżunglę na Borneo, wspinaczka na czynny wulkan w Etiopii, pływanie z ogromnymi mantami i rekinami wielorybimi... – to jego klimaty. Szymon od ósmego roku życia prowadzi dwujęzycznego bloga podróżniczego planetKIWI.

Organizatorzy zapraszają na trzydniowy cykl prelekcji/warsztatów o Albanii, które odbędą się podczas targów, a które prowadzone będą przez podróżniczkę z bloga www.albaniapopolsku.pl  – Roksanę Nowak, która przedstawi kraj orłów i bunkrów od strony społeczno-kulturowej. Zorganizuje także mini warsztaty języka albańskiego i wyjaśni, dlaczego zdecydowała się przeprowadzić do Albanii.

Targi skierowane są zarówno do turystów, ale i do przedstawicieli branży turystycznej, skupiając się na wszelkich nowinkach z zakresu promocji turystyki. W tym roku poruszona zostanie m.in. kwestia geocachingu, z którą zapoznają nas Keszomaniacy.pl. Czym jest geocaching, jak z niego korzystać, jak opracować działania promocyjne wybranego terenu w oparciu o zasady geocachingu – to pytanie, na które odpowiedzi poznamy podczas prezentacji.

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravan Show 2023 01.09-30.09 Sebastian
Organizatorzy targów spodziewają się ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Na zwiedzających czekają oferty specjalne i zniżki. Dodajmy, że targom towarzyszyć będzie konferencja branżowa, a pierwszy dzień zaplanowano jako branżowy.

www.globalnie.fairexpo.pl

"Polski Caravaning" będzie obecny na stoisku numer 71A - serdecznie zapraszamy!


Krzysztof Dulny 21.03.20190
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News