DOBRZE WIEDZIEĆ

4 miesiące temu  21.05.2019, ~ Krzysztof Dulny   

Voucher na prenumeratę „Polskiego Caravaningu” to idealny prezent dla pasjonata podróży „domem na kołach”.

Voucher na prenumeratę „Polskiego Caravaningu” to idealny prezent dla pasjonata podróży „domem na kołach”.

Chciałbyś zrobić znajomemu lub komuś z rodziny prezent, a nie masz pomysłu? Jeśli jest pasjonatem caravaningu, proponujemy voucher na roczną lub dwuletnią prenumeratę „Polskiego Caravaningu”.

Ten kolorowy kartonik to przepustka do najświeższych doniesień ze świata kamperów i przyczep kempingowych. I nie tylko! Na łamach „Polskiego Caravaningu” piszemy o ciekawostkach, rozmawiamy z interesującymi ludźmi, relacjonujemy imprezy branżowe, rozwiewamy wątpliwości, testujemy, radzimy, analizujemy, wyjaśniamy... – każde wydanie naszego czasopisma obfituje zarówno w informacje, jak i w publicystykę najwyższych lotów, do których bieżący dostęp możesz podarować bliskiej ci osobie. Jeśli interesuje się caravaningiem i podróżami, na pewno zainteresuje ją również zawartość naszego magazynu.

Koszt takiego vouchera to 75 lub 150 zł, w zależności od tego, czy zdecydujesz się na prenumeratę roczną, czy dwuletnią. Kupon możemy wysłać albo bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować, albo na podany przez ciebie adres – np. twój, jeśli chciałbyś wręczyć go osobiście. Aby zrealizować voucher, wystarczy skontaktować się z nami pod numerem tel. 533 072 734 lub mailowo: paulina.badurek@goldman.pl.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony