ReklamaA1 - PRENUMERATA

DOBRZE WIEDZIEĆ

6 miesięcy temu  20.11.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Black Friday również w „Polskim Caravaningu”

„Czarny Piątek” do naszego kraju przywędrował oczywiście ze Stanów Zjednoczonych. Zwyczaj ten, z powodów komercyjnych, jest coraz mocniej propagowany w wielu różnych sklepach. Tym razem i wydawnictwo „Polskiego Caravaningu” dołączy do licznych promocji oferując niższą cenę na zakup rocznej prenumeraty naszego magazynu.

Według Wikipedii, w „Black Friday” zakupów dokonuje ponad 100 milionów Amerykanów. To również dzień, kiedy zaczyna się sezon zakupów przez Bożym Narodzeniem. Czy to nam się podoba czy też nie, „Czarny Piątek” jest również na naszym rynku swoistym „trendem”, popularnym zarówno wśród konsumentów jak i poszczególnych marek.

Jak doskonale wiecie, „Polski Caravaning” to też magazyn. Wydajemy go co dwa miesiące (6 wydań w roku), liczy sobie zawsze powyżej 100 stron i traktuje o wszelakich nowościach ze świata caravaningu. Tak naprawdę nasz portal internetowy to wyłącznie uzupełnienie tego, o czym piszemy w magazynie. A co tam znajdziecie?

A chociażby testy kamperów, samochodów (holowników), przyczep kempingowych i całych zestawów. Relacje z targów, zlotów i innych spotkań, newsy ze świata caravaningowego, prezentacja nowych kamperów i przyczep, jakie udało nam się zobaczyć na targach. Dość powiedzieć, że ostatni numer magazynu liczył ponad 150 stron!

Jak nabyć nasze czasopismo? Najprostsza droga to oczywiście roczna prenumerata - całą transakcję można w łatwy sposób sfinalizować przez Internet. Nie jest to też duży koszt - 75 zł brutto za 6 kolejnych wydań. Zaleta? Koszt pojedynczego egzemplarza jest niższy, dociera on również wprost pod nasze drzwi. 

No dobrze, ale jaki to ma związek z promocją „Black Friday”? To proste: w dniach od 19 do 26 listopada naszą prenumeratę będziecie mogli zakupić 10 zł taniej! Cały proces zakupu załatwimy za pośrednictwem Internetu klikając TUTAJPamiętajcie, aby w tytule przelewu zrobić dopisek "Black Friday" lub "Czarny Piątek". I już, to wszystko! 

Do zobaczenia na łamach naszego magazynu :) 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 6
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony