artykuły

abc-caravaninguABC CARAVANINGU
ReklamaBilbord - Ubezpieczenia Sebastian
#ZimowyPC, czyli wszystko o zimowym caravaningu
  fot. Bartłomiej Ryś

#ZimowyPC, czyli wszystko o zimowym caravaningu

Najnowszy numer magazynu „Polski Caravaning” na dniach wyląduje w drukarni. Jednocześnie jego wysyłka do prenumeratorów i punktów z prasą będzie początkiem naszego zimowego cyklu, który zatytułowaliśmy #ZimowyPC. Na łamach zarówno magazynu jak i portalu znajdziecie szereg różnych, pomocnych informacji dotyczących tego, jak komfortowo spędzić zimowy urlop w kamperze lub przyczepie.

Na naszych łamach znajdziecie przede wszystkim liczne poradniki dla osób początkujących, które już przyczepę kempingową lub kampera mają, ale nie są przekonani do wykorzystywania ich podczas zimowej aury. O czym będziecie mogli przeczytać? A chociażby o takich zagadnieniach jak:

  • rodzaje ogrzewań na pokładzie kampera lub przyczepy
  • jak przygotować poszczególne sprzęty do sezonu zimowego
  • akcesoria i sprzęty, które pomogą Wam w przetrwaniu największych mrozów
  • porady „z życia” pokazujące, że zimowy caravaning nie jest taki zły, jak go malują :)

Na naszych łamach będziemy pokazywali i opisywali też zimowe regiony i kempingi - zarówno z Polski jak i całej Europy. Skupimy się nie tylko na narciarstwie, ale na innych, magicznych miejscach, które przeniosą nas w klimat prawdziwej zimy i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 

Zaprezentujemy również kampery i przyczepy, które są w pełni przystosowane do warunków zimowych. Zwrócimy uwagę na chociażby lepsze ogrzewanie, podgrzewaną i podwójną podłogę, izolowany zbiornik na wodę szarą i inne, podobne rozwiązania. 

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Dla ułatwienia, wszystkie treści związane z zimowym wypoczynkiem otagowaliśmy hashtagiem #ZimowyPC. Obowiązuje on zarówno na naszym portalu jak i wszystkich profilach social media. 

Kilka pierwszych treści już znajdziecie na naszym portalu. W magazynie natomiast przygotowaliśmy m.in. poradnik w formie „pigułki” traktujący o przygotowaniu się do zimowego caravaningu.

PS. Macie ciekawe zdjęcia, regiony, kempingi? Swoje doświadczenia związane z wypoczynkiem w kamperze lub przyczepie zimą? Może chcecie przygotować relację lub fotorelację z Waszych wypadów? Wszystkie materiały na pewno wykorzystamy - ślijcie je na e-mail bartlomiej.rys@warsztat.pl z dopiskiem w tytule #ZimowyPC.

Akcja potrwa do końca lutego. 


Bartłomiej Ryś27.11.20181