artykuły

abc-caravaninguABC CARAVANINGU
ReklamaBilbord - Makita 01.06-30.06 Sebastian

W podróż kamperem? Sprawdź naszą listę kempingów

W podróż kamperem? Sprawdź naszą listę kempingów

Od początku nasz portal ma być rozwinięciem czasopisma. Możemy tam znaleźć informacje i działy, które trudno by było zamieścić w wydaniu papierowym. Tak właśnie jest z listą kempingów, do której serdecznie zapraszamy i która stale się rozrasta.

Kempingi można wyszukiwać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to „grzebanie” po interaktywnej mapie, na której wystarczy kliknąć rejon a następnie wybrany kemping, który nas interesuje. Drugi to skorzystanie z wyszukiwarki - tam możemy wybrać chociażby kraj lub województwo. Wówczas na liście wyników znajdziemy tylko te, które zostały określone w preferencjach wyszukiwania.

Ostatecznie i tak i tak trafimy do podstrony danego kempingu. Tam znajdziemy o nim szczegółowe informacje: stronę internetową, telefon, opis, zdjęcia, opis oferowanych atrakcji, dokładne koordynaty GPS, cennik i inne, ważne dla karawaningowców zapisy (jak chociażby te informujące o możliwości przebywania ze zwierzętami). Co więcej, każdy kemping (po wizycie w nim) możemy ocenić - dzięki temu sami Czytelnicy tworzą społeczność. 

Oczywiście kempingi mogą dodawać sami Czytelnicy, zachęcamy również właścicieli takich miejsc do dodawania anonsów na naszą stronę. Gwarantujemy, że przyciągnie to kolejnych, chętnych wrażeń karawaningowców.

Kempingi można znaleźć na stronie: https://polskicaravaning.pl/kempingi


Administrator31.05.20170