artykuły

abc-caravaninguABC CARAVANINGU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Polskie wypożyczalnie 2023

Polskie wypożyczalnie 2023

Czas czytania 2 minuty

Aby ułatwić wam używanie naszego zestawienia polskich wypożyczalni, przygotowaliśmy specjalną mapkę. Każdemu województwu przypisaliśmy określony kolor, który odpowiada kolorom w tabeli. W ten sposób będzie wam łatwiej znaleźć wypożyczalnie znajdujące się najbliżej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z usług tej firmy, której oferta najbardziej wam odpowiada. Tym bardziej, że część wypożyczalni oferuje możliwość podstawienia wybranego pojazdu pod sam dom. O wszystkim dowiecie się z naszego zestawienia.

Zanim wynajmiesz

Caravaning nie jest tani. Na zakup  kampera czy przyczepy kempingowej nie każdy może sobie pozwolić, ale każdy może skorzystać z oferty jednej z wielu funkcjonujących w Polsce wypożyczalni. Na ich floty składają się przede wszystkim pojazdy nowe, zarówno te mniejsze, jak i istne wille na kołach, na których kupno stać niewielu. Wypożyczając je, nie tylko sprawdzisz więc, na czym w ogóle polega caravaning i czy jest to forma rekreacji stworzona dla ciebie, przy okazji przetestujesz też najnowsze pojazdy czołowych producentów.

Warto z takiej okazji skorzystać!

Baza wypożyczalni to zestawienie, za pomocą którego chcemy ułatwić wam to pierwsze lub kolejne wynajęcie kampera lub przyczepy. Już teraz zaplanuj wypoczynek, pamiętając, że liczba dostępnych kamperów jest ograniczona. Warto więc pomyśleć o rezerwacji, nie odkładać decyzji na potem, przekalkulować swój urlop. Tabela będzie w tym bardzo pomocna. Tutaj sprawdzisz, która z wypożyczalni przygotowała odpowiednią dla ciebie ofertę, ile wynosi kaucja, czy ubezpieczenie jest wliczone w cenę najmu, jaki jest minimalny czas wypożyczenia, lub na jakie wyposażenie dodatkowe możesz liczyć?

ReklamaPolskie wypożyczalnie 2023 1
POBIERZ TABELĘ POLSKIE WYPOŻYCZANIE 2023

Artykuł pochodzi z numeru 1 (109) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News