artykuły

abc-caravaninguABC CARAVANINGU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
MC Louis Newis 822
MC Louis Newis 822

Pełne spektrum wypożyczania. Taniekamperowanie.pl

Czas czytania 3 minuty

Przy wyborze pojazdu kempingowego na wakacje warto zdać się na fachowe doradztwo pracowników wypożyczalni. Chodzi bowiem nie tylko o wygodny i praktyczny układ w części mieszkalnej, dopasowany do indywidualnych potrzeb, ale też jak najsprawniejsze przemieszczanie się kamperem. Niejednokrotnie to przecież tysiące kilometrów.

Na tym polu wyróżnia się wypożyczalnia kamperów taniekamperowanie.pl spod Pruszkowa, która posiada bardzo zróżnicowaną ofertę. W bazie znajdziemy zarówno integry, alkowy, jak i kampery półzintegrowane. „Ford czy fiat?” to bodaj najczęstsze pytanie związane z podwoziem kampera. W tym przypadku klienci także mają wybór. Dostępne są pojazdy zarówno z automatyczną, jak i manualną skrzynią biegów. To ważne, bo zgłaszają się klienci, którzy nie wyobrażają sobie wyjazdu z inną przekładnią niż taką, jakiej używają na co dzień. Dotyczy to w równym stopniu obu skrzyń. 
Warto też zwrócić uwagę na wyposażenie pojazdu. Kampery z tej firmy wyjeżdżają wyposażone w akcesoria kempingowe, jak stół i krzesła, ale także wszelkie narzędzia związane z techniczną obsługą pojazdu, jak przewody i przejściówki elektryczne czy węże do tankowania wody.
Przyjrzyjmy się zatem 4 modelom kamperów, które w wypożyczalni taniekamperowanie.pl cieszą się największym zainteresowaniem.

Rimor Evo 77 Plus – 5 miejsc do jazdy i 7 do spania

To kamper półzintegrowany z nietypowym układem wewnątrz, z 5 miejscami do jazdy i 7 do spania. Typowe dla tej grupy pojazdów jest duże łóżko w tylnej części pojazdu – i tutaj oczywiście mamy łóżko z tyłu, ale możemy też w tej części rozłożyć duży stół z otaczającymi go kanapami. W ten sposób zyskujemy bardzo wygodne miejsca do spędzania czasu wewnątrz, kiedy pogoda nie sprzyja pobytowi na świeżym powietrzu. W przedniej części znajdziemy kolejny stolik i znowu sporo miejsc dla „domowników”, a nawet gości. W kamperze dominuje jasna i przyjemna kolorystyka, dzięki czemu poczucie sporej przestrzeni jest dodatkowo spotęgowane. Model ten zabudowany jest na Fordzie Transicie z automatyczną skrzynią biegów.

Rimor Seal 50 – 6 miejsc do jazdy i 6 do spania

Klienci wypożyczani taniekamperowanie.pl często decydują się na ten model alkowy na podwoziu fiata, bo mamy tu aż 6 homologowanych miejsc do jazdy i 6 do spania. Uwagę zwraca również spory salon z kanapami. Najciekawsza jest jednak tylna część kampera – z 4 pojedynczymi łóżkami (2 piętrowe w obu częściach kampera), a pomiędzy nimi łazienka na tyle pojazdu. Duży kamper dla dużej rodziny.

Rimor Evo Sound – 7 miejsc do jazdy i 7 do spania

Evo Sound to kolejna alkowa z jeszcze większymi możliwościami dla dużej grupy. Mamy aż 7 miejsc do spania i jazdy. Tutaj również znajdziemy piętrowe łóżko z tyłu, ale tylko po jednej stronie. Po drugiej stronie mamy drzwi wejściowe, bo trochę nietypowo mieszczą się one w tylnej części kampera. To niespełna 7-metrowy kamper, dostępny na bazie Forda Transita. Mimo tego, że mamy do czynienia z alkową, trudno odmówić temu modelowi charakteru i sportowego wyglądu.

MC Louis Nevis 822 – 6 miejsc do jazdy i 6 do spania

Kamper w pełni zintegrowany z przestronnym wnętrzem. Wyróżnia go układ, w którym znajdziemy aż 6 miejsc homologowanych do jazdy i spania, gdzie w integrach często mamy miejsca dla 4 osób. W tylnej części mamy niezależne łóżka piętrowe w poprzek pojazdu. Jest również łóżko opuszczane z przodu, nad kierowcą. Jak to w integrze, duży salon – przestronne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. To na pewno kamper idealny dla rodzin z dziećmi.

Taniekamperowanie.pl
Firma taniekamperowanie.pl to przede wszystkim oficjalny dealer włoskich kamperów marek Rimor i Mobilvetta, a także wypożyczalnia. Działa tu też profesjonalny serwis, gdzie można naprawić uszkodzenia pojazdów czy doposażyć je w akcesoria typu markiza, klimatyzacja lub przetwornica. Firma wkrótce otworzy też sklep internetowy.

Taniekamperowanie.pl

Artykuł pochodzi z numeru 3 (111) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator17.08.2023 zdjęć 5
Artykuł powstał we współpracy z marką Taniekamperowanie
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News