artykuły

abc-caravaninguABC CARAVANINGU
ReklamaBilbord polferries 11.05-11.06 Grzegorz

KONKURS! Dodaj miejscówkę i wygraj informator dla kierowców

Czas czytania 1 minuta
KONKURS! Dodaj miejscówkę i wygraj informator dla kierowców

Dla wszystkich naszych Czytelników przygotowaliśmy specjalny konkurs. Wystarczy zarejestrować się na naszym portalu i na podstronie https://polskicaravaning.pl/miejscowki dodać jedną miejscówkę za free. Wśród wszystkich zgłaszających wyłonimy zwycięzców!

Miejscówki za free to dział na portalu Polski Caravaning, który funkcjonuje przede wszystkim dzięki Wam - Czytelnikom. To wy dodajecie miejsca, w których można przenocować w przyczepie lub kamperze bez potrzeby płacenia za „pełnowymiarowy” kemping. To również miejsca, gdzie można spotkać innych karawaningowców. 

Co trzeba zrobić, aby dodać miejscówkę? Wystarczy założyć konto na naszym portalu i wejść w zakładkę „Miejscówki za free” - https://polskicaravaning.pl/miejscowki Tam od razu rzuci się Wam w oczy duży przycisk „Zgłoś / Dodaj miejscówkę”. Wystarczy krótki opis, zdjęcie lub video, koordynaty GPS i już - gotowe!

Czekamy na Wasze miejscówki! 

PS. Do konkursu można zgłosić poprzez wstawienie miejscówki i wysłania do nas krótkiego maila z linkiem do niej (adres: bartlomiej.rys@warsztat.pl). Do wygrania mamy 8 zestawów informatora turystycznego wydanego przez PZM Travel „Samochodem przez Europę”. Konkurs trwa do 15 czerwca.


Administrator31.05.20170
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News