artykuły

abc-caravaninguABC CARAVANINGU
Reklama
ABC caravaningu: gdzie na Majówkę?

ABC caravaningu: gdzie na Majówkę?

Już za kilka dni rozpocznie się Majówka 2018. Przy skrzętnym ułożeniu urlopów, czeka na nas aż 10 dni wolnego. To znakomity czas, aby uruchomić swoje kampery, wyciągnąć przyczepy i ruszyć w drogę. Ale gdzie?

To pytanie bardzo często pojawia się na naszych facebookowych profilach. Zadają je przede wszystkim początkujący, ci, dla których zbliżająca się przerwa majowa będzie być może pierwszym momentem by spróbować czym jest caravaning. 

Możliwości tak naprawdę jest mnóstwo i tylko członkowie poszczególnej załogi decydują, w jakim kierunku chcą ruszyć. Przede wszystkim warto zainteresować się naszym krajem: on wciąż skrywa wiele pięknych miejsc. W naszej wyszukiwarce znajdziecie prawie 400 różnych kempingów, na których możecie się zatrzymać.

Warto polecić: 

To oczywiście wybrane propozycje z prawie 400, które polecamy w całej Polsce. Naprawdę warto odwiedzić naszą intuicyjną wyszukiwarkę, którą znajdziecie tutaj https://polskicaravaning.pl/kempingi

10 dni majówkowego urlopu to jednak całkiem sporo czasu by ruszyć za granicę. Tutaj również pomoże nasza wyszukiwarka. Najchętniej obieranym kierunkiem w tym sezonie prawdopodobnie będzie Chorwacja. Nasza wyszukiwarka dysponuje 265 różnymi miejscami w tym kraju. Wybrane z nich:

Interesujące są również Włochy. To również kraj, który dominuje w naszej wyszukiwarce. Na chwilę tworzenia niniejszej publikacji jest tam dostępnych przeszło 1020 kempingów. Oprzecie się takim widokom jak chociażby w Portofelice Camping Village? https://polskicaravaning.pl/kempingi/portofelice-camping-village,6202 Zobaczcie sami. 

Nie zapominajcie o miejscówkach w naszym kraju. Mamy ich już prawie 500, ich mapę i listę znajdziecie tutaj https://polskicaravaning.pl/miejscowki 

Szukacie integracji? Oto lista zlotów, na które warto wpaść https://polskicaravaning.pl/artykuly/gdzie-na-zlot-wykaz-imprez-caravaningowych,53052 

Powodzenia i cudownej pogody! 


Bartłomiej Ryś23.04.20180