artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Wymyśl HASŁO i płyń do Skandynawii [KONKURS]

Wymyśl HASŁO i płyń do Skandynawii [KONKURS]

Czas czytania 2 minuty

Zbliżają się targi Camper&Caravan Show 2020, na które przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Jedną z nich jest konkurs, z którym mogliście mieć styczność w ubiegłym roku. Nasz Partner, firma Stena Line, po raz kolejny ma dla Was niesamowitą nagrodę - przeprawę promową dla 4 osób i kampera do Szwecji! Co trzeba zrobić aby wziąć udział w zabawie?

Stena Line to właściciel nowoczesnej floty promowej. Jeżeli dołożymy do tego rozległą siatkę połączeń i specjalną ofertę dla posiadaczy kamperów i przyczep to otrzymamy produkt idealny, skrojony na miarę caravaningowców chętnych by zwiedzić chociażby przepiękną Szwecję. Kraj ten może być jednak zaledwie wstępem do niezapomnianej podróży po całej Skandynawii. 

Wszystko zaczyna się jednak od przeprawy promowej. Stena Line, podobnie jak w roku ubiegłym, zdecydowała się ufundować dla naszych Czytelników nagrodę wyjątkową - przeprawę promową z Gdyni do Karlskrony dla 4 osób oraz ich kampera. Specjalny bon będzie można zrealizować od stycznia 2021 do czerwca 2021 oraz od września 2021 do końca roku. To zwycięzca decyduje, kiedy rusza w swoją podróż marzeń.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział? Przede wszystkim w dniach 20.10.2020-31.12.2020 zakupić roczną prenumeratę naszego magazynu. Koszt? Zaledwie 85 zł wraz z przesyłką. Każdy z przyszłorocznych sześciu numerów trafi prosto do Twojej skrzynki. Automatycznie każda prenumerata zakupiona w tym okresie trafia na listę konkursową. Prenumeratę można kupić 

przez Internet lub na targach Camper&Caravan Show 2020 na naszym stoisku.

Krok numer dwa to wymyślenie ciekawego, śmiesznego, interesującego, treściwego (niepotrzebne skreślić) hasła promującego caravaning i całą Skandynawię. Nie od dziś wiemy, że to region wręcz stworzony pod podróże kamperem. Bądźcie kreatywni! 

Hasła wysyłamy na adres email: paulina.badurek@goldman.pl oczywiście po uprzednim zakupieniu prenumeraty naszego magazynu. 

Powodzenia!

Czas trwania konkursu: 20.10.2020-31.12.2020

Co trzeba zrobić?

  1. zakupić prenumeratę
  2. wymyślić hasło promujące caravaning i Skandynawię

Hasło wysyłamy na adres: paulina.badurek@goldman.pl

Nagroda: przeprawa promowa dla 4 osób i kampera

Bon można zrealizować: 01.2021-06.2021 oraz 09.2021-12.2021 

Sponsorem nagrody jest Stena Line - dziękujemy!

Wymyśl HASŁO i płyń do Skandynawii [KONKURS] 2

Załączone pliki


Bartłomiej Ryś12.10.20202
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News