artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Walentynkowy caravaning: w podróży do Tilburga

Walentynkowy caravaning: w podróży do Tilburga

Czas czytania 1 minuta

All You Need Is Love Caravan – pod tak znamiennym hasłem społeczność caravaningowa ma promować swój sposób na życie w Niderlandach. Wszystkie załogi przyczep kempingowych mają w sobotę (11 lutego od 12.00 do 16.00) wziąć we władanie strategicznie położony teren miasta.

Westermarkt. Ten jest strategicznie położony - w pobliżu dworca kolejowego - obszar miasta (Tilburg-West) ma według pomysłodawców stać się areną… miłosnych wyznań. Fani caravaningu, ale też wszyscy mieszkańcy, którzy chcą zaskoczyć swoją Walentynkę/Walentego, mogą już jutro nagrać swoje przesłanie. Ekipa „All You Need is Love Caravan” (www.nicelocal.co.nl) zapewnia, że wiadomość dotrze do ukochanej/ukochanego z caravaningowym przesłaniem. Miłość do przyczep kempingowych ma oczywiście wzmocnić walentynkową wiadomość.

Zainteresowanych propozycją prosi się, by znali tekst oryginalnej piosenki The Beatles, ale też jak najbardziej mile widziane są autorskie wariacje. Ekipa filmowa ma być gotowa do nagrań najbardziej spektakularnych sposobów wyrażenia miłości – także oczywiście do caravaningu. Można tylko przypuszczać, że 14 lutego 2023 Valentijnsdag w Niderlandach zapisze się swoistymi formami obdarowywania się kwiatami, kartkami oraz słodkościami z miłosnymi motywami.

Fot. nicelocal.co.nl


Rafał Dobrowolski10.02.2023 zdjęć 1
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News