artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord polferries 11.05-11.06 Grzegorz

W sierpniu do Świdnicy

Czas czytania 1 minuta
W sierpniu do Świdnicy

W dniach 11-15 sierpnia br. na terenie campingu nr 231 w Świdnicy odbędzie się Ogólnopolski Zlot Caravaningowy – III Runda Caravaningowych Mistrzostw Polski i Młodzieżowy Konkurs Caravaningowy.

Organizator, Automobilklub Sudecki, przygotował dla uczestników mnóstwo atrakcji, w tym m.in. konkurencje sportowe i sprawnościowe, zabawy dla najmłodszych uczestników, wycieczkę na Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim i wycieczkę pieszą z przewodnikiem po Świdnicy. Dodatkowo każdy uczestnik zlotu będzie mógł nieodpłatnie korzystać z pobliskiego basenu przy Świdnickim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

– Caravaningowe Mistrzostwa Polski to świetna zabawa, połączenie turystyki i przyjacielskiej rywalizacji, to także idealna okazja do poznania interesujących ludzi z pasją. Zapraszam do Świdnicy każdego, kto chce spędzić długi sierpniowy weekend aktywnie – mówi Marcin Żyłka członek jury, sędzia ds. sportowych.

Na zwycięzców konkursów czekają atrakcyjne nagrody, dodatkowo uhonorowany zostanie najstarszy i najmłodszy uczestnik zlotu, a także załoga, która pokona największą liczbę kilometrów z miejsca zamieszkania do Świdnicy.

Więcej na: www.caravaning.ak-sudecki.pl


Administrator10.07.20170
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News