artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Trzy włoskie kempingi Vacanze & Natura [VIDEO]

Czas czytania 2 minuty
Trzy włoskie kempingi Vacanze & Natura [VIDEO]
 fot. Bartłomiej Ryś

Na targach turystycznych we Wrocławiu mogliśmy się zapoznać z ofertą trzech włoskich kempingów skupionych pod jednym szyldem: Vacanze & Natura. Każde z miejsc ma na swoim koncie 4 gwiazdki i oferuje niezliczone atrakcje dla wszystkich turystów. Aktywny wypoczynek? Jak najbardziej!

Mediterraneo, Dei Fiori i Park Gallanti - to trzy niezwykłe, świetnie wyposażone, włoskie kempingi przeznaczone przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Ci ostatni nie powinni narzekać na nudę w żadnym z tych miejsc - niezliczona ilość basenów, zjeżdżalni, boisk, placów zabaw, zajęć z animatorami… Rodzice w tym czasie mogą chociażby skosztować regionalnych potraw serwowanych na kempingu. 

O udogodnieniach dla kamperów i przyczep właściwie nie ma co pisać - każde z miejsc oferuje wszystko na najwyższym możliwym poziomie. Dla przykładu, Mediterraneo to parcele o powierzchni od 60 do 70 metrów kwadratowych przeznaczone dla maksymalnie 6 osób. Zlokalizowane są praktycznie nad samym morzem, z dostępem do prądu (max. 10 A) oraz wody, TV satelitarną i podłączeniem do sieci WIFI. Jeżeli chodzi o cenę pobytu, to ta różni się w zależności od momentu pobytu. Opłata za jednego gościa dorosłego waha się pomiędzy 4,70 a 12,70 euro. Pełny, przykładowy cennik można znaleźć chociażby tutaj

Polecamy zapoznać się z ofertą każdego z tych miejsc. Wakacje o „rzut beretem” od Wenecji? To musi być piękny czas!

http://www.campingmediterraneo.it/en-us/

http://www.parkgallanti.com/en-us/

http://www.deifiori.it/en/


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News