artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian
PZM Travel zaprezentował kalendarz zlotów caravaningowych

PZM Travel zaprezentował kalendarz zlotów caravaningowych

Czas czytania 2 minuty

Objazdówką po Toskanii, Sardynii i Korsyce rozpocznie sezon caravaningowy PZM Travel. Biuro zaprasza również na tegoroczne zloty w Chorwacji i Szwecji oraz wyjazdy do Mikulova i Dolnej Austrii na winobranie. Zapisy już ruszyły, a liczba miejsc jest ograniczona.

Sezon rozpocznie się 22 kwietnia wyprawą do Toskanii i Umbrii. W programie m.in. czerpanie z uroków południowej Toskanii ze słynną Sieną i doliną Val d’Orcia wpisaną na listę krajobrazów UNESCO, gdzie kręcono sceny do takich filmów jak „Pod słońcem Toskanii” czy „Gladiator”. Uczestnicy odwiedzą również winiarski region Chianti i okolice Jeziora Trazymeńskiego, Perugię i Asyż. Kontynuacją włoskiej wyprawy będzie impreza objazdowa po Sardynii i Korsyce.

Z kolei pod koniec czerwca odbędzie się światowy zlot w Chorwacji na jednym z najlepszych kempingów Zaton Holiday Resort w rejonie Zadaru i Nin. Na objazdówkę kamperami po południowej Szwecji na  trasie Trelleborg, Malmo, Lund, Kalmar i Olandia biuro zaprasza w lipcu. Powrót z Karlskrony do Gdyni – promem Stena Line. Z kolei na wrzesień zaplanowany został wyjazd do Mikulova i Dolnej Austrii na winobranie.

Kalendarz imprez caravaningowych PZM 2023

Z pełną ofertą wraz ze szczegółowymi programami zapoznać się można na stronie

pzmtravel.com.pl.


Krzysztof Dulny 03.02.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News