artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Przewodnik France Passion: 2000 miejsc postojowych

Czas czytania 2 minuty
Przewodnik France Passion: 2000 miejsc postojowych

Dobre wieści dla tych wszystkich, którzy wybierają się w podróż do Francji. Z okazji 25-lecia istnienia przewodnika France Passion, oferuje on ponad 2000 miejsc postojowych dla wszystkich kampero-maniaków. Nawet w „nieodkrytych zakątkach i regionach Francji”. 

W całej Francji rolnicy, hodowcy winorośli, rzemieślnicy i zajazdy gospodarcze oferują darmowe przystanki dla kamperowców, którzy poszukują innych wrażeń związanych z Francją.

Goście za pomocą tegorocznej edycji przewodnika mogą znaleźć miejsce postojowe za darmo - wystarczy zastosować się do „Złotych Zasad” France Passion (spać w odizolowanym kamperze a nie w namiocie, powitać gospodarza, pozostawić miejsce czyste, pożegnać się itd.). 

France Passion 2017  zawiera ponad 2000 miejsc postojowych na uboczu w tym 245 nowych miejsc przygotowanych na ten rok. Łącznie w przewodniku znajdziemy ponad 10 tysięcy tak zwanych „parking spotów” w 91 różnych lokalizacjach. 

Autorzy przewodnika chwalą się, że przez 25 lat France Passion wygrywa jeżeli chodzi o wybór kamperowców w poszukiwaniu ciekawych miejsc w których można poznać nie mniej ciekawych ludzi. 

Podsumowanie przewodnika w liczbach:

  • 25 edycja 
  • ponad 2000 miejsc postojowych i 245 nowych w tym roku (specjalnie wyselekcjonowane w nieodkrytych dotąd zakątkach Francji
  • 950 rolników, 800 producentów winogron, 250 rzemieślników i zajazdów gospodarczych
  • 10 tysięcy bezpłatnych miejsc parkingowych
  • aktualizacje na bieżąco (również on-line)
  • ReklamaPrzewodnik France Passion: 2000 miejsc postojowych 1
  • 2 wersje językowe: francuska oraz wielojęzyczna (m.in. angielski)

Publikacja dostępna od marca 2017 będzie ważne do Wielkanocy 2018. Można ją zakupić w cenie 29 euro. 

Więcej informacji na www.france-passion.com


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News