artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Piknik z Hobby – nowa ścieżka współpracy

Czas czytania 4 minuty
Piknik z Hobby – nowa ścieżka współpracy

Pierwszy salon kamperów i przyczep Hobby został uroczyście otwarty na pikniku Happy Hobby Weekend. Tym samym polska firma 2N Everpol, polski przedstawiciel niemieckiej marki, rozpoczęła nowy etap współpracy z tym producentem.

Impreza odbyła się 26 kwietnia i została zorganizowana nie tylko dla caravaningowców, ale również rodzin, które caravaningu nie znają, a kochają spędzać aktywnie czas. Dzięki temu jest szansa, że również one zaczną uprawiać ten rodzaj turystyki. Odwiedzający oraz wystawcy zgodnie twierdzą, że impreza się udała. Pojawiły się całe rodziny z dziećmi, a na tym właśnie zależało organizatorom. W sumie w Happy Hobby Weekend uczestniczyło  ponad 500 gości.

Piknik z Hobby – nowa ścieżka współpracy 1

Pierwszy salon Hobby w Polsce
Na powierzchni 2 tys. m2 wystawiono 4 kampery oraz ok 80 przyczep. To stała ekspozycja, która będzie przez lata sukcesywnie uzupełniana o nowe modele. Obok znajduje się sklep z akcesoriami caravaningowymi, m.in. produkcji Movery. Sam salon funkcjonuje również jako nowa siedziba firmy 2N Everpol.

Piknik z Hobby – nowa ścieżka współpracy 2

Od lewej: Meiet Vos z małżonką, Jarosław Jakubczyk, szef 2N Everpol oraz Mathias Wendt wraz z żoną.


Goście specjalni
Oprócz rodzin z dziećmi, które korzystały z różnych atrakcji, takich jak plac zabaw i konkursy, pojawili się ważni przedstawiciele świata caravaningu. Otwarciu salonu przyglądał się Mathias Wendt z Niemiec, dystrybutor przyczep Hobby na Europę Wschodnią i Środkową. Towarzyszył mu Meiet Vos z Holandii, który z kolei dystrybuuje przyczepy używane do krajów również w tej części Europy. Salon obejrzeli przedstawiciele firmy Bracia Klaja. Oczywiście na całości imprezy obecna była również nasza redakcja.

ReklamaPiknik z Hobby – nowa ścieżka współpracy 3

Piknik z Hobby – nowa ścieżka współpracy 4

Katarzyna Śliwińska z 2N Everpol – organizator zdarzenia.


Prezentacje i loteria
W czasie imprezy mogli zapoznać się nie tylko z ofertą nowych i używanych przyczep, ale również wybranych produktów firm Clarion i Blaupunkt, których jedynym przedstawicielem w naszym kraju jest 2N Everpol. „Polski Caravaning”, który wraz z magazynem „Forbes” sprawował patronat medialny nad pierwszym Happy Hobby Weekend, również miał swoją prezentację – na miejscu można było dostać archiwalne numery naszego pisma oraz zakupić wydanie najnowsze. Wreszcie każdy, kto wypełnił prawidłowo kupon konkursowy, weźmie udział w losowaniu przyczepy marki Hobby. Loteria jest przeprowadzana na terenie całej Europy, a wyniki poznamy po koniec czerwca.

Piknik z Hobby – nowa ścieżka współpracy 5

Piknik z Hobby – nowa ścieżka współpracy 6

Oto pierwszy salon Hobby w Polsce.


Plany
Teren o powierzchni 2ha będzie sukcesywnie aranżowany – w przyszłości będą tam miejsca postojowe dla kamperów oraz przyczep. Znajdzie się również miejsce na przechowalnie dla pojazdów kempingowych i przyczep na czas zimy. Happy Hobby Weekend doczeka się kontynuacji – za rok, również wiosną będzie miała miejsce druga edycja imprezy. Salon znajduje się w Tomicach koło góry Kalwarii przy ul. Puławskiej 10.
Więcej: www.2n-everpol.pl

Piknik z Hobby – nowa ścieżka współpracy 7

Dzieci bawiły się na zjeżdżalniach, rodzice oglądali przyczepy.

Piknik z Hobby – nowa ścieżka współpracy 8

Kampery stały również na zewnątrz – w przyszłości 2N Everpol myśli o organizacji tu zlotu caravaningowego.


Tekst: Dawid Majer
Zdjęcia: Sebastian Klauz

ReklamaPiknik z Hobby – nowa ścieżka współpracy 9

29.05.2009
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News