ReklamaA1 - katalog ACSI

PODRÓŻE

PRZEWODNIK PO REGIONIE

Po Polsce

5 miesięcy temu  03.02.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Polskie morze to tylko początek możliwości. Narty, góry, termy, miasta - możliwości jest dużo i na żadną z nich nie potrzebujemy dużej możliwości czasu

Polskie morze to tylko początek możliwości. Narty, góry, termy, miasta - możliwości jest dużo i na żadną z nich nie potrzebujemy dużej możliwości czasu fot. Alexa

Ponad 6 kresek na termometrze nad polskim morzem i około 14 we Wrocławiu. O prawdziwej zimie możemy na razie zapomnieć, ale czy to powód do narzekania? Jak najbardziej nie. Pogoda zachęca do podróżowania swoimi „domkami na kołach” przez cały rok i wie o tym coraz więcej właścicieli kempingów. Poniżej znajdziecie listę tych, które są otwarte przez cały rok. 

Już od kilku lat promujemy akcję #ZimowyPC i zachęcamy Was do podróżowania kamperem lub przyczepą przez cały rok. Sposobów na „zimowanie” jest naprawdę dużo. Oczywistą sprawą są narty, zimowe kempingi i piękne resorty chociażby w Alpach. Nie mniej ciekawą formą spędzenia czasu jest wyprawa do kompleksów termalnych, których mamy sporo do wyboru również w Polsce. Weekendowy wypad nad morze to gwarancja spokoju, ciszy i możliwość wykonania totalnego „resetu”, który przyda się każdemu z nas. Do tego dorzućmy kempingi miejskie a przecież duże miasta „nigdy nie śpią” - tam zajęcie znajdą zarówno dorośli jak i dzieci.

Co ważne, na każdy z tych pomysłów potrzebujemy stosunkowo niewiele czasu. Weekend jak najbardziej wystarczy - zarówno na zwiedzanie miasta jak i odpoczynek na termach. Piszemy to mając na uwadze fakt, że wielu naszych Czytelników ma ograniczoną liczbę dni wolnych od pracy. Nie zapominajmy jednak o świętach i dniach ustawowo wolnych. Warto je wykorzystać.

Za pomocą naszej wyszukiwarki https://polskicaravaning.pl/kempingi bez problemu znajdziecie kempingi całoroczne. Wystarczy zaznaczyć kraj i opcję „Camping całoroczny”. Obecnie w bazie mamy 72 takie miejsca w Polsce.

Oczywiście nie można zapomnieć o wyjazdach zagranicznych. Kempingi na Węgrzech, Chorwacji, Hiszpanii lub Portugalii nadal kuszą wieloma atrakcjami i niskimi cenami. Destynacje południowe to świetny pomysł na „ucieczkę” od zimowej aury w Polsce.

Wybrane kempingi całoroczne w Polsce

Kempingi ułożyliśmy zgodnie z listą województw w naszej wyszukiwarce

[DOLNOŚLĄSKIE]

Camp4U Wrocław https://polskicaravaning.pl/kempingi/camp4u-wroclaw,9197

OwŚ Sulistrowice https://polskicaravaning.pl/kempingi/ows-sulistrowice,4513

OSIR Nr 169 Polanica https://polskicaravaning.pl/kempingi/osir-nr-169-polanica,4430

Camping „Pod Topolą” https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-pod-topola,4428

Agroturystyka „Jaskółka” https://polskicaravaning.pl/kempingi/agroturystyka-jaskolka,4426

Camp66 https://polskicaravaning.pl/kempingi/sciegny-kolo-karpacza-camp66,4409

Złoty Potok Resort https://polskicaravaning.pl/kempingi/white-beach-resort,4367

Camping nr 130 https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-nr-130-auto-camping-park,3799

Camping nr 132 https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-nr-132-lossanna,3797

Leśny Dwór https://polskicaravaning.pl/kempingi/lesny-dwor-waldgut-w-gorach-sowich,3740

Campus Domasławice https://polskicaravaning.pl/kempingi/campus-domaslawice,3687

[KUJAWSKO-POMORSKIE]

Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Żurawiem https://polskicaravaning.pl/kempingi/gospodarstwo-agroturystyczne-pod-zurawiem,4519

Jezioro Starogrodzkie Nr 138 https://polskicaravaning.pl/kempingi/jezioro-starogrodzkie-nr-138,4498

Camping Ciechocinek https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-ciechocinek,3677

[LUBELSKIE]

Ośrodek Wypoczynkowy Zagłębocze https://polskicaravaning.pl/kempingi/osrodek-wypoczynkowy-zaglebocze,7856

[LUBUSKIE]

Camperpark Lena Łęknica/Bronowice https://polskicaravaning.pl/kempingi/camperpark-lena-leknica-bronowice,8499

Kemping Mały Raj https://polskicaravaning.pl/kempingi/kemping-maly-raj,4385

Stary Folwark https://polskicaravaning.pl/kempingi/stary-folwark-lipinki-luzyckie,4382

Rancho u Zapotocznego https://polskicaravaning.pl/kempingi/rancho-u-zapotocznego,4380

Camping Marina https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-marina,3678

[ŁÓDZKIE]

-

[MAŁOPOLSKIE]

Camping Czartak https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-czartak,4535

Agroturystyka Rumcajsówka https://polskicaravaning.pl/kempingi/agroturystyka-rumcajsowka,4038

Camping Harenda https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-harenda-pokoje-goscinne,3773

Pod Krokwią https://polskicaravaning.pl/kempingi/pod-krokwia-kemping,3771

Przystań Podwierzbie https://polskicaravaning.pl/kempingi/przystan-podwierzbie,3762

[MAZOWIECKIE]

Żabi Raj https://polskicaravaning.pl/kempingi/camperpark24-przy-agroturystyce-zabi-raj,7853

Ośrodek Charytatywno-Szkoleniowy Caritas https://polskicaravaning.pl/kempingi/osrodek-charytatywno-szkoleniowy-caritas,4511

Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu https://polskicaravaning.pl/kempingi/kozienickie-centrum-rekreacji-i-sportu,4501

Zajazd Majawa Camping 123 https://polskicaravaning.pl/kempingi/zajazd-majawa-camping-123,4388

Camping 222 Kaputy https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-222-kaputy,3686

[OPOLSKIE]

Przystań Kopanie Nr 136 https://polskicaravaning.pl/kempingi/przystan-kopanie-nr-136,4412

[PODKARPACKIE]

Ośrodek Wypoczynkowy Camping Sosenki https://polskicaravaning.pl/kempingi/osrodek-wypoczynkowy-camping-sosenki,3990

[PODLASKIE]

Śpiąca Dolina https://polskicaravaning.pl/kempingi/spiaca-dolina,7869

Ośrodek Wypoczynkowy Kukle https://polskicaravaning.pl/kempingi/osrodek-wypoczynkowy-kukle,4503

Agrocamp Stara Pawłówka https://polskicaravaning.pl/kempingi/agrocamp-stara-pawlowka,4372

Pokoje nad Jeziorem Wigry - Jurkun https://polskicaravaning.pl/kempingi/pokoje-nad-jeziorem-wigry-jurkun,3981

[POMORSKIE]

Camping Rafael nr 145 https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-rafael-nr-145,4504

Kemping i Agroturystyka Koziołkowo https://polskicaravaning.pl/kempingi/kemping-i-agroturystyka-koziolkowo,3846

Camping nr 101 Morski https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-nr-101-morski,3803

Camping nr 72 Małe Morze https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-nr-72-male-morze,3802

Camping Topaz https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-topaz,3704

Wdw Hel https://polskicaravaning.pl/kempingi/wdw-hel,3692

Camping 71 Gallus https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-71-gallus,3653

Camping Alexa https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-nr-250-alexa,3827

[ŚLĄSKIE]

Eurocamping nr 40 https://polskicaravaning.pl/kempingi/eurocamping-nr-40,4499

Camping nr 219 Olza https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-nr-219-olza,3830

Camping nr 76 Oleńka https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-nr-76-olenka,3828

Camping nr 264 Jonidło https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-nr-264-jonidlo,3809

[ŚWIĘTOKRZYSKIE]

-

[WARMIŃSKO-MAZURSKIE]

Dom Gościnny Woryty https://polskicaravaning.pl/kempingi/dom-goscinny-woryty,4680

Camping Echo https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-echo,3746

Camping Kątno https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-katno,3726

Ośrodek Wypoczynkowy Szarejkowe Wzgórza https://polskicaravaning.pl/kempingi/osrodek-wypoczynkowy-szarejkowe-wzgorza,3722

Wejsunek https://polskicaravaning.pl/kempingi/wejsunek,3711

Pirat https://polskicaravaning.pl/kempingi/pirat,3709

Leśna, Camping nr 14 https://polskicaravaning.pl/kempingi/lesna-camping-nr-14,3664

[WIELKOPOLSKIE]

Marina Camping Mielnica https://polskicaravaning.pl/kempingi/marina-camping-mielnica,7857

Camping nr 29 Nad Lipnem https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-nr-29-nad-lipnem,3757

Camping Malta https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-malta,3696

[ZACHODNIOPOMORSKIE]

Camping Pod Brzozami https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-pod-brzozami-ustronie-morskie,8125

Camping Szczecinek https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-szczecinek,7392

Camping Marina PTTK https://polskicaravaning.pl/kempingi/camping-marina-pttk,3775

Ośrodek Kempingowy Relax https://polskicaravaning.pl/kempingi/osrodek-kempingowy-relax,3705 

 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 37

  • 33
    ZADOWOLONY
  • 3
    ZASKOCZONY
  • 1
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW

Komentarze (4)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ emeryt 4 3 miesiące temu kemping Lesny w ILawie to dziadostwo nieda sie wypoczywac odradzam
    oceń komentarz zgłoś do moderacji
  • ~ woj 3 4 miesiące temu UWAGA!!! Woj. podkarpackie - ośrodek "Sosenki" w Sanoku zamknięty na stałe.
    oceń komentarz zgłoś do moderacji
  • ~ Apacz 2 5 miesięcy temu Witam. Lista skopiowana z forum Karawaning.pl Podane w większości przez Was kempingi nie są czynne w zimie. Warto zweryfikować co się publikuje.
    oceń komentarz zgłoś do moderacji
  • ~ Bart 1 5 miesięcy temu Szanowni państwo nie wiem jak jest w naszym (sorry prezesa) kraju ale na wszystkich kempingach całorocznych które odwiedziłem w okresie jesiennym czy zimowym bądź wiosennym (Słowacja, Węgry, Austria) to :toalety podgrzewane tak że można chodzić w samych slipach, suszarnie na buty narciarskie czy kurtki, ogrzewane świetlice, miejsca zabaw dla dzieci, sauna, podgrzewany basen zewnętrzny czy baseny termalne...
    oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony